Kategori modları;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antharks

Yumurta
Üye
Merhaba ben Çınar 15 yaşındayım, yaklaşık 3.5 yıldır karınca hobisi ile uğraşmaktayım. Bulduğum kraliçeleri nerede bulduğumu, havanın kaç derece olduğunu, nem oranını, rüzgar hızını ve bulunan saatinin çetelesini tutuyorum. Genel olarak İzmir içinde ki arkadaşlara gerek kraliçe bulma gerek kraliçe sahiplendirme gerek canlı yem konularında yardımcı olabileceğimi ve birçok konuda tecrübelerimi aktarabileceğimi düşünüyorum. Mod adayı karınca kategorisi lehine olduğu için adaylığımı koyuyorum.

RakuN

Yumurta
Üye
Daha önce bir çok canlıya bakma şansım oldu karıncalar hakkında bilgim çok fazla olmasa da Türkiye'deki ve dünyadaki eklem bacaklilar ve sürüngenler hakkında bilgilerine güveniyorum ve bu konuda bilgisi olan tanınmış kişiler ile de muhabbetim oldu

zeyrek

Yumurta
Üye
Merhaba

Ben Ramazan Zeyrek İstek Bilge Kağan Fen Lisesinde 10. Sınıf Öğrencisi olarak öğrenim görmekteyim.
2016 dan beri bu hobiyle uğraşıyorum egzotik hayvanlar hoşuma gidiyor Şuan karıncam,axolotl,geckom var
uzun zamandır karınca çiftliğim kanalına aboneyim ve discord sunucusuna giriş yaptım uzun süredir yumurtasız messor kolonim var işçisiz 2 tane tetramorium caespitum kolonim 8 tane componotus fellah kolonim var
Bu yüzden eğer genel moderatör (Konu düzenlemek, uyarı yapmak, duyuru yapmak yada genel olarak forum düzenini sağlamak) lazım ise yardımcı olmayı çok isterim. Bilgisayar başında çalışan birisi olduğum için tüm gün bilgisayar başındayım ve kolaylıkla forumun başında durabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...