Kategori modları;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hunter

Yumurta
Üye
Merhaba ben Sedat. Endonezya'da yaşıyorum. 2,5 yıldır sürüngen besliyorum. Ağırlıklı olarak, kertenkeleler şu ana kadar beslediğim Leopard Geckolar, İguana, Sakallı Ejder, Reticulated Python, Ball Python besledim. Dört yıldır hobideyim. Kertenkele kategorisine moderatör olmak istiyorum.

Squidward

Yumurta
Üye
Arkadaşlar merhaba,

Düşündüm taşındım ve bir kaç tane bizim ekipten olmayan, "X" kategorilerde alanında iyi olduğunu düşündüğümüz ve tecrübelerini aktarabilecek, hobiyi aktif şeklilde yapan "Mod adayları" adı altında bir takım yeni arkadaşlarıma şans vermek istiyorum.

Bir anda yardırmak yerine ilk başta 2 adet karınca kategorisine mod aramaktayım. Kalıcı mod yetkisini hak edene kadar ise gözlemlenecektir.

Lütfen özelden bu konuyla ilgili mesaj atmayınız.

Adaylar kendileri hakkında bilgi vererek bu başlık altında tanıtımlarını yapabilirler. :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Daha sonrasında diğer kategorilere geçeceğim bilginize.
Merhaba ben Enes, 15 yaşındayım.
Kemirgenler üzerinde ortalamanın üstünde olduğumu düşündüğüm bilgi birikimine sahibim. Daha önce 3 adet Suriye hamsterı besledim birisi hamile idi ve 12 adet yavrusu oldu. Yavruları büyüttüm ve sahiplendirdim ne yazık ki kendi baktığım canlıları da sahiplendirmek zorunda kaldım ailevi nedenlerden dolayı.

UhutOkcusu

Larva
Üye
Merhaba ben Uğur Can Mersinde yaşıyorum 19 yasındayım 3 yıldır eklembacaklı canlılar besliyor ve araştırıyorum, forumda rehberler hazırlıyorum Diğer Eklembacaklılar moderatörlüğü görevini üstlenmek istiyorum, eğer açılırsa kendi özel ilgi alanım sopa böcekleri ve yaprak böcekleri möderatörlüğünü de üstlenebilirim.

Squidward

Yumurta
Üye
Merhaba ben Enes, 15 yaşındayım.
Kemirgenler üzerinde ortalamanın üstünde olduğumu düşündüğüm bilgi birikimine sahibim. Daha önce 3 adet Suriye hamsterı besledim birisi hamile idi ve 12 adet yavrusu oldu. Yavruları büyüttüm ve sahiplendirdim ne yazık ki kendi baktığım canlıları da sahiplendirmek zorunda kaldım ailevi nedenlerden dolayı.
Edit: Çok uzun bir süre olmasa da crested gecko besledim, uzun süreli olmamasının nedeni hamsterlar ile aynı sebepten bırakmak zorunda kalmam. Bunların yanında peruphasma schultei, isopod (wc değil) besledim. Adaylığım kemirgenlerde eğer açılır ise kemirgenler kısmında moderatör olmak isterim.

fureagle

Pupa
Üye
Selamlar ben Furkan 16 yaşındayım.Hayvanlara karşı çok ilgiliyim ve evde beslenebilecek hemen hemen herşeyi besledim diyebilirim.Tuğkan abinin dönüşüyle yeniden hobiye dönme kararı aldım.Egzotik canlılar olarak 1,5 2 yıllık bir karınca deneyimim oldu 3 yıldır ise karınca çiftliğim takipçisiyim.Araştırmayı seven biriyim.Sürekli araştırır bilgilerimi tazeler yeni bilgiler öğrenirim,inşAllah yakında tarantula hobisinede giriş yapacağım.Veterinerlik hedefim var üniveresitede.Hemen hemen hergün forumda aktif olarak zaman geçirebilirim.Karınca katogorisine moderatör olma adayıyım.Ama tabiki takdir sizin.Sağlıcakla kalın,keyifli hobiler👋

Kimliksiz

Yumurta
Üye
Selamlar ben Seyit, ASELSAN'ın meslek lisesinde elektrik elektronik bölümünde okuyorum. Yaklaşık 2,5 yıldır akvaryum hobisine meraklı olup araştırma ve tecrübe edinmekteyim. Bir çok araştırma yaptım ve tatlı su balıkları hakkında ve akvaryum ekolojisi hakkında detaylı bir bilgim var. Akvaryum kategorisi altında soru soran herkese yardımcı olabilirim ve tatlı su türleri hakkında yazılar hazırlayabilirim. Akvaryum kategorisine adayım.

Son düzenleme:

fureagle

Pupa
Üye
Selamlar ben Furkan 16 yaşındayım.Hayvanlara karşı çok ilgiliyim ve evde beslenebilecek hemen hemen herşeyi besledim diyebilirim.Tuğkan abinin dönüşüyle yeniden hobiye dönme kararı aldım.Egzotik canlılar olarak 1,5 2 yıllık bir karınca deneyimim oldu 3 yıldır ise karınca çiftliğim takipçisiyim.Araştırmayı seven biriyim.Sürekli araştırır bilgilerimi tazeler yeni bilgiler öğrenirim,inşAllah yakında tarantula hobisinede giriş yapacağım.Veterinerlik hedefim var üniveresitede.Hemen hemen hergün forumda aktif olarak zaman geçirebilirim.Karınca katogorisine moderatör olma adayıyım.Ama tabiki takdir sizin.Sağlıcakla kalın,keyifli hobiler👋
Edit:Sosyal bilimler lisesinde okuyorum azda olsa Almanca ve İngilizce bilgim var yabancı kaynakları ağırlıklı olarak kullanabilirim.

Charlie

Yumurta
Üye
Ben Halil 2019 dan beri akvaryum hobisiyle uğraşıyorum canlı doğuranlar,betalar,cikletler, coryler, acı su balıkları omurgasızlar gibi balıklara bakma ve bazılarını üretme imkanım oldu . Bitkili , acı su , blackwater akvaryumları kurdum . Bunlar hakkında bilgiye sahibim sorunlan sorulara bilgi ,araştırma ve tecrübemle elimde geldiğince cevaplarım akvaryum bölümünde moderatör olabilirim uygun görülürse

phawula

İşçi Karınca
Üye
Selamlar ilanı yeni gördüm. Bahçede bulduğumu besliyorum :) Tarantulalar hakkında yeterli bilgiye sahibim. Açık pozisyon olursa elimden geldiğince yardımcı olurum. Teşekkürler

Benkimim

Larva
Üye
Merhabalar adım Ümit yaş 30 uzun süredir tatlı su ve tuzlu su akvaryum hobisiyle uğraşıyorum sürekli bilgisayarla işim oyüzden foruma vakit ayırmam çok sorun olmaz tuzlu suda mod olabilirim ve o kategoriyi düzenlerim ve bir çok kişinin başlamadan önce gözünde büyüttüğü klişeleri kırar bu hobide de yeni üyeler kazanabiliriz inşallah

mrfare

Yumurta
Üye
Merhaba

Ben 2 yıldır husky rat besliyorum fareler ile ilgili bir bölüm açarsanız moderatör olmak isterim.

Uçangecko

Yumurta
Üye
Arkadaşlar merhaba,

Düşündüm taşındım ve bir kaç tane bizim ekipten olmayan, "X" kategorilerde alanında iyi olduğunu düşündüğümüz ve tecrübelerini aktarabilecek, hobiyi aktif şeklilde yapan "Mod adayları" adı altında bir takım yeni arkadaşlarıma şans vermek istiyorum.

Bir anda yardırmak yerine ilk başta 2 adet karınca kategorisine mod aramaktayım. Kalıcı mod yetkisini hak edene kadar ise gözlemlenecektir.

Adaylar kendileri hakkında bilgi vererek bu başlık altında tanıtımlarını yapabilirler. :)

Merhaba adım Kaan Berk İstanbul'da yaşıyorum uzun bir süredir karıncalar hakkında araştırma yapıyorum kaynaklardan edinebilcek birçok bilgiye sahip biriyim tabi bu söylenerek belli edilebilecek birşey değil, forumda sürekli aktifim akşam 5 /7 arası hariç sürekli f5 atıyorum diyebiliriz elimden geldiğince herkese destek olmak isterim karınca kategorisi modluğunda iyi akşamlar dilerim.

sahin

Yumurta
Üye
Arkadaşlar merhaba,

Tuğkan abi merhaba,
ben Şahin Sarıkaya 25 yaşımdayım. 16 yıldır akvaryum hobim var. Genel anlamda bilgi sahibiyim fakat günümün 12 saati çalışarak geçiyor yolu da düşünürsek 14 saat. Akvaryum konusunda mod olmak çok isterdim ama sanırım senin şartlarını yerine getiremem yoğun çalışma sebebiyle. Ve bu beni çok üzüyor iyi günler :)

Zodex

Yumurta
Üye
Arkadaşlar merhaba,

Merhabalar yaklaşık 3 4 yıldır hobiye ilgileniyorum messor, lasius besliyorum lasius 3.5mm boyutunda uzun süredir araştırmalarıma devam ediyorum sizinle çalışmaktan minnet mutluluk duyarım

snorlax

Yumurta
Üye
Arkadaşlar merhaba,

Merhaba,
Ben Mert. Üniversite öğrencisiyim. Yakın zamanda daha sık olmak üzere karıncalar konusunda araştırmalar, makale okumaları yapıyorum. Yerli ve yabancı kaynakları araştırmayı seviyorum. İnsanlara yardımcı olmayı severim. İmla konusunda azami dikkat gösteririm.

Frew

Yumurta
Üye
Ben Fatih yaşım 17 çokta bilgim yok ama mod olursam forumda bir havam olur diye mod olmak istiyorum.
Bir de bu aralar gecko almak için araştırma yaptım ve araştırma yapmayı mesleğimden ötürü seviyorum.

Son düzenleme:

Polgara

Yumurta
Üye
Merhaba @Elraen ,

Sıkı bir takipçinizim ve 2007/2008 yıllarından beri sağlam bir forumcuyum. Bahsettiğim yıllardan beri bir çok kez kendi forumlarımı kurdum ve yönettim. Bir çok büyük forumların yönetimlerinde bulundum. Açıkça söylemek gerekirse forumun konusu benden uzak ama gerek sizin takipçiniz olmam gerek forumculuğu yaşatmayı sürdürmek istemem olsun elimden gelenin en iyisini yapmayı düşünüyorum.

Gönüllü olarak foruma bir düzen getirebileceğimi düşünüyorum. Bana geri dönüş yaparsanız detayları görüşebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...