Selam

Ünal

Larva
Üye
Bilgisayar almayı düşünüyorum 27bin 28bin arasi bütçem var masa üstü istiyorum hazır sistem daha mantıklı geldi hangi siteden hangi hazır sistemleri önerirsiniz moitor klavye fare de dahil bu bütçeye tavsiyelerinize açığım

darkness

İşçi Karınca
Üye
Bilgisayar almayı düşünüyorum 27bin 28bin arasi bütçem var masa üstü istiyorum hazır sistem daha mantıklı geldi hangi siteden hangi hazır sistemleri önerirsiniz moitor klavye fare de dahil bu bütçeye tavsiyelerinize açığım
Bu ekonomide monster laptoplar en uygunu
Screenshot_2023-09-07-20-03-04-032-edit_com.android.chrome.jpg
Bu içeriğe sahip bir bilgisayarı masa üstü toplamaya kalkarsan fiyatı 70 bine kadar çıkar.

darkness

İşçi Karınca
Üye
pek bir bilgim yok ama monsterlar çok ısınmıyor mu?
Isınmıyor.Turbo fanı açınca aşırı güç harcayan oyunlarda bile 70 dereceden yukarı çıkmıyor.Eğer ısınma sorunu yaşarsanız laltop soğutucusu kullanabilirsiniz.Kulaklık takınca fan sesi hiç duyulmuyor.

OmerZLP

Yumurta
Üye
Laptop kullanıcısı olarak, güç gerektiren bir iş içinse kesinlikle laptop onermiyorum. Fan sesinin tüm huzuru kaçırdığını düşünüyorum. Yıne de kişinin tercihine kalmış.

darkness

İşçi Karınca
Üye
Laptop kullanıcısı olarak, güç gerektiren bir iş içinse kesinlikle laptop onermiyorum. Fan sesinin tüm huzuru kaçırdığını düşünüyorum. Yıne de kişinin tercihine kalmış.
Hangi markayı kullanıyorsunuz her marka aynı olmuyor.Kulaklık takınca duyulmuyor zaten
Ayrıca masaüstüde sessiz değil.

Ünal

Larva
Üye
Bu tarz sisitemler de ekran kartı fiyatı zaten 30bin civarında nasıl bu fiyatlara satila biliyo anlamadım birde siz üstü mantıklı geliyor lakin yüksek performanslı oyun oynamama engel olurmu bilemiyorum 27-28binden fazlada bütçem yok 3060 falanda olur uzun vadeli bı seyler istiyordum önerilerinize açığım
Bu ekonomide monster laptoplar en uygunu
Ekli dosyayı görüntüle 30953
Bu içeriğe sahip bir bilgisayarı masa üstü toplamaya kalkarsan fiyatı 70 bine kadar çıkar.

darkness

İşçi Karınca
Üye
Bu tarz sisitemler de ekran kartı fiyatı zaten 30bin civarında nasıl bu fiyatlara satila biliyo anlamadım birde siz üstü mantıklı geliyor lakin yüksek performanslı oyun oynamama engel olurmu bilemiyorum 27-28binden fazlada bütçem yok 3060 falanda olur uzun vadeli bı seyler istiyordum önerilerinize açığım
Monster laptoplarını kendi topluyor diye biliyorum bu yüzden ucuz.4 senedir aynı monster laptop kullanıyorum 1 kere anakart yandı garantiye verdim 1 günde ücretsiz değiştiler başka hiç bir sorun yaşamadım.Memnun kalmazsanız 15 gün içinde ifade edebilirsiniz ve 3 sene garantisi var.

cıvıkasz

Yumurta
Üye
reklam yapmak gibi olmasın ama technopat forumunda çok daha bilgili insanlar sana yardımcı olacaktır onlara sorabilirsin birde şunu bilmeni isterim masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda performans farkı aşırı fazla var bu yüzden sana kesinlikle önerim masaüstü olur bu kasayı sana tavsiye edebilirim eğer bir kaç bin lira daha çıkabilirsen güzel bir fare klavye ve monitör alabilirsinScreenshot_20230908-214335.png