Referanslı satıcıların bulunduğu bir kategori oluşturulması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Forumda birçok arkadaşımız @Elraen'in geri dönmesiyle beraber hobiye yeni başlamak için adımlar atmaya çalışıyor. Bu adımların başında da tabi ki gerekli ekipmanı tedarik etme aşaması bulunuyor.
Tahmin ediyorum ki birçok karınca hobi malzemesi üreten/satan arkadaşlarımız foruma da katılmıştır. Forumun çeşitli yerlerinde hem reklam faaliyetlerini önlemek adına, hem de hobici arkadaşlarımıza referanslı, güvenilir satıcıların mağazalarındaki ürünleri detaylı şekilde tanıtabilmeleri adına bir kategori oluşturulmalı.
Satıcılar, moderatörlere gerekli referanslarını, website adreslerini vs. ilettikten sonra onaylanmalı. Ayrıca "Güvenilir Satıcı" gibi bir perm verilmeli.
Belki de forum üyelerine özel bu satıcılar belli bir miktar indirim/kampanya veya çekilişler yapabilir.
Elbette bu kategorideki alım/satım işlerinden karincaciftligim.com sorumlu olmayacaktır. Üyelerin bunun bilincinde olup, kendi rızalarıyla alışveriş yapmaları gerekir.
@Elraen

Moderatör tarafında düzenlendi:

ÖmerAstam

Larva
Üye
Malesef öyle bir vaktim yok. Ama ekipten bir kaç arkadaşım teklifte bulundu. Sen yönet biz yükü alalım dediler. Şuan için erken ama düşüneceğim.
Şirket açması, kargo anlaşmaları, üretim süreçleri, pleksisi, camı vs. Bunlar yoğun adam işi değil =)
Gönder 3D Printeri tasarlayıp modellemesi benden , basalım ufak tefek ıvır zıvırları.

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Ben gelirinde değilim vallahi. Hepiniz görseli, kalitesi iyi ürünler kullanmayı hak ediyorsunuz. Az çok ne kadar takıntılı olduğumu biliyorsunuzdur, o konuda kendime güvenim sonsuz ama zaman konusunda ciddi sıkıntılar var :) Uyku uyuyamaz oldum Karınca Çiftliğime dönünce. Bakalım, yarın ola hayrola =)

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Ben gelirinde değilim vallahi. Hepiniz görseli, kalitesi iyi ürünler kullanmayı hak ediyorsunuz. Az çok ne kadar takıntılı olduğumu biliyorsunuzdur, o konuda kendime güvenim sonsuz ama zaman konusunda ciddi sıkıntılar var :) Uyku uyuyamaz oldum Karınca Çiftliğime dönünce. Bakalım, yarın ola hayrola =)
tabi abi, bunlar için destek alsan aslında bizim içinde çok güzel olur bu satış işi.

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Forumda birçok arkadaşımız @Elraen'in geri dönmesiyle beraber hobiye yeni başlamak için adımlar atmaya çalışıyor. Bu adımların başında da tabi ki gerekli ekipmanı tedarik etme aşaması bulunuyor.
Tahmin ediyorum ki birçok karınca hobi malzemesi üreten/satan arkadaşlarımız foruma da katılmıştır. Forumun çeşitli yerlerinde hem reklam faaliyetlerini önlemek adına, hem de hobici arkadaşlarımıza referanslı, güvenilir satıcıların mağazalarındaki ürünleri detaylı şekilde tanıtabilmeleri adına bir kategori oluşturulmalı.
Satıcılar, moderatörlere gerekli referanslarını, website adreslerini vs. ilettikten sonra onaylanmalı. Ayrıca "Güvenilir Satıcı" gibi bir perm verilmeli.
Belki de forum üyelerine özel bu satıcılar belli bir miktar indirim/kampanya veya çekilişler yapabilir.
Elbette bu kategorideki alım/satım işlerinden karincaciftligim.com sorumlu olmayacaktır. Üyelerin bunun bilincinde olup, kendi rızalarıyla alışveriş yapmaları gerekir.
@Elraen
Bu konuyu bu bakış açısından değerlendirmek istiyorum, Tuğkan abi gerçekten yoğun bir insan. Elinden geldiğince hem Twitch'e hem anlaşmalara veya sözleşmelere ve Karınca Çiftliğim ile uğraşmakta. Gün geçtikçe bu yoğunluğu, onu olumsuz etkileyecektir. Bu yoğunluğun üstüne birde Karınca Çiftliğim mağazası açmak bir diğer tabiri ile "ateşe körükle yaklaşmak" anlamına gelir. Haftanın 1-2 günü kendine vakit ayırabiliyor bu adam. Eğer mağaza açılırsa haftanın 4-5 günü yapılan 10 saat yayın, karınca çiftliğim videoları hazırlamak için yapılan eforun üzerine birde mağaza gelecek. Akıl alır bir fikir değil. @Elraen ekipten insanların teklif etmesi bile aynı sonuca geliyor. İllaki o ekipteki insanlar, sürekli Tuğkan abiye ulaşmaya çalışacaklar, kargo anlaşması bilmem ne ıvır zıvır.. çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...