Referanslı satıcıların bulunduğu bir kategori oluşturulması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Forumda birçok arkadaşımız @Elraen'in geri dönmesiyle beraber hobiye yeni başlamak için adımlar atmaya çalışıyor. Bu adımların başında da tabi ki gerekli ekipmanı tedarik etme aşaması bulunuyor.
Tahmin ediyorum ki birçok karınca hobi malzemesi üreten/satan arkadaşlarımız foruma da katılmıştır. Forumun çeşitli yerlerinde hem reklam faaliyetlerini önlemek adına, hem de hobici arkadaşlarımıza referanslı, güvenilir satıcıların mağazalarındaki ürünleri detaylı şekilde tanıtabilmeleri adına bir kategori oluşturulmalı.
Satıcılar, moderatörlere gerekli referanslarını, website adreslerini vs. ilettikten sonra onaylanmalı. Ayrıca "Güvenilir Satıcı" gibi bir perm verilmeli.
Belki de forum üyelerine özel bu satıcılar belli bir miktar indirim/kampanya veya çekilişler yapabilir.
Elbette bu kategorideki alım/satım işlerinden karincaciftligim.com sorumlu olmayacaktır. Üyelerin bunun bilincinde olup, kendi rızalarıyla alışveriş yapmaları gerekir.
@Elraen

Moderatör tarafında düzenlendi:

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Forumda birçok arkadaşımız @Elraen'in geri dönmesiyle beraber hobiye yeni başlamak için adımlar atmaya çalışıyor. Bu adımların başında da tabi ki gerekli ekipmanı tedarik etme aşaması bulunuyor.
Tahmin ediyorum ki birçok karınca hobi malzemesi üreten/satan arkadaşlarımız foruma da katılmıştır. Forumun çeşitli yerlerinde hem reklam faaliyetlerini önlemek adına, hem de hobici arkadaşlarımıza referanslı, güvenilir satıcıların mağazalarındaki ürünleri detaylı şekilde tanıtabilecekleri bir kategori oluşturulmalı.
Satıcılar, moderatörlere gerekli referanslarını, website adreslerini vs. ilettikten sonra onaylanmalı. Ayrıca "Güvenilir Satıcı" gibi bir perm verilmeli.
Elbette bu kategorideki alım/satım işlerinden karicadunyam.com sorumlu olmayacaktır.
@Elraen
Böyle birşey olmaz diye düşünüyorum, çünkü bilgi dağıtımı yapıyoruz bu forumda.

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Böyle birşey olmaz diye düşünüyorum, çünkü bilgi dağıtımı yapıyoruz bu forumda.
Bilgi paylaşımının ben de farkındayım, fakat aynı zamanda bu hobinin içerisindeki hobicilerin birbirine de yardımcı olması açısından bu şekilde bir şey yapılabilir. Zaten sadece bir öneri, asıl karar Tuğkan abiye kalmış. Uğraşmak istemeyebilir.

Son düzenleme:

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Farklı bir konu açılır ve ya discord üzerinden bu yapılır.
Ticareti istersen DM'den de yapabilirsin zaten. Benim anlatmak istediğimle senin anlatmak istediğin şeyler farklı.

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Malesef öyle bir vaktim yok. Ama ekipten bir kaç arkadaşım teklifte bulundu. Sen yönet biz yükü alalım dediler. Şuan için erken ama düşüneceğim.
Şirket açması, kargo anlaşmaları, üretim süreçleri, pleksisi, camı vs. Bunlar yoğun adam işi değil =)

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Malesef öyle bir vaktim yok. Ama ekipten bir kaç arkadaşım teklifte bulundu. Sen yönet biz yükü alalım dediler. Şuan için erken ama düşüneceğim.
Şirket açması, kargo anlaşmaları, üretim süreçleri, pleksisi, camı vs. Bunlar yoğun adam işi değil =)
Aynen öyle abi, çok zaman alan işler ama ekip böyle bir fikir öne attıysa sağlamdır. :)

af4c4n

Yumurta
Üye
peki abi güvenilir onerdıgın bır yerler varmıdır ve bu 3d prınter da yaptıklarını paylasıcak mısın acaba

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Güzelmiş, geçmiş olsun bu arada Tuğkan abi.

İgnifer

Pupa
Üye
Ulan açtıracaksınız en sonunda mağazayı.
Abi mağzayı aç da en azından akıllı başlı birinin tekelinde olsun Ayrıca kraliçeden geçtim hobi malzemelerini bulmak zor heleki 3d printerdan çıkarılan malzemelerin bulunması hepten zor

cnx

Larva
Üye
Şirket açması, kargo anlaşmaları, üretim süreçleri, pleksisi, camı vs. Bunlar yoğun adam işi değil =)Açı

Açılırsa Dünya çapında kolonimizi kurarız abi sen bence bu işden vazgeçme devam et 😄

dt_ahmt2

Yumurta
Üye
abi açılırsa çok iyi olur ben başlamak istiyorum ama yabancı sitelere güvenemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...