Protein için un kurdu yemek

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
-Çiğ mi yedin ?
-Çiğ veya pişmiş olmasının arasında bir fark var mı ?
-Günde kaçtane yiyebilirim ?
Protein olsun diye yemedim sadece deneme amaçlı 1 tane yedim. Çiğ yedim kafasını kesip bağırsağını çıkardıktan sonra. Pişmiş olan daha kıtır kıtır çerez gibi oluyor. Kurutulmuş veya pisirilmis olan kurdun protein oranı çok daha yüksek oluyor diye biliyorum. Kaç tane sorunuza cevabım yok maalesef.

Vedad

İşçi Karınca
Üye
tavuk yemek daha iyi olmaz mı?? :D

YavuzEfe

Pupa
Üye
Protein almak için kurt yemek bana mantıklı gelmedi.
Kanka şöyle bi durum var, yediğin şeyin besin değerlerine göre istediğin şeyden protein alırsın. Burda asıl konu un kurdundaki protein fazlalığı ve ona oranla diğer bileşenler. Tabii yemek yememek kişiye bağlı.

aatom_karinca

Pupa
Üye
Dostum gökten zembille indireceksen neden olmasın? İlkokul soruları sormanın zamanı geçti sanıyorum. Adamın elinde un kurdu var demekki belki de fazla var bunu yararına kullanmak istiyor.
İlkokul soruları değil bunlar. Madem protein için böcek yemek istiyorsun, git protein değeri kat ve kat daha fazla olan ipek böceğini ye. Un kurdunun sana sağlayabileceği protein ne olacak ki? Tavuğun proteini un kurduna göre az geliyor ise un kurdunun proteini de ipek böceğine göre az.

YavuzEfe

Pupa
Üye
İlkokul soruları değil bunlar. Madem protein için böcek yemek istiyorsun, git protein değeri kat ve kat daha fazla olan ipek böceğini ye. Un kurdunun sana sağlayabileceği protein ne olacak ki? Tavuğun proteini un kurduna göre az geliyor ise un kurdunun proteini de ipek böceğine göre az.
1 tane yenmez zaten sağladığı protein ne olacak açısından da bakılmaz. Alternatif istiyodur ya da az kalorili bi ek istiyodur. Tavuğun proteini ile alakalı da değil, fiyatıyla alakalı adam her gün tavuk göğüsü mü alacak. Belki de saf bulk yapmak isteyecek ve protein oranı arttıracak günde 2 paket 3 paket tavuk göğüsü mü alsın. Ayrıca demeye çalıştığım adamın elinde un kurdu var o yüzden soruyor ipek böceği olsa onu sorardı. Ve ben daha önce ipek böceği yiyeni duymadım.