Kraliçeme ne olmuş

EfeAkkurt-_-

Yumurta
Üye
bizdeki gibi merkezi bir sinir sistemleri ve yapıları yok bu nedenle bir yerini kaybettiğinde bir süre daha yaşaması anormal değil
burda multi hakkında birçok bilgilendirici şey olmasına rağmen okumayıp beraber koyduğunuz için ölümüne yol açmışsınız
İyi de tüpe almasaydım bile doğada yumurtladıktan sonra da birbirini öldürebilirlerdi

Kadircıkla

Yumurta
Üye
Benim 1 adet 2 kraliçeli multi messorum vardı. Bulduğum günden beri yaklaşık 3 4 hafta geçti. İşçieri yok sadece yumurta. Bu sabah kırmızı kağıdın altından baktığımda bi kraliçenin yumurttalarının orada diğerinin ise çıkışın yanında durdupunu fark ettim açıp baktıpımda kraliçenin kafası ters dönmüştü. İlk başta ayağının ya da anteninin pamuğa yapıştığını düşündüm ama tüpün biraz kirli olduğunu fark ettim. İçeride bir savaş dönmüş olabilir Kraliçenin kafası neredeyse kopmak üzere ama kopmamış ve sabah baktığımda kraliçe canlıydı hala. Diğer kraliçe zaten stresliydi ve daha da stres olmasın diye açmadım. Asetatın altından baktım sadece ve durum hala aynı. Sizce kraliçeyi almalı mıyım içeriden?
Hala yaşıyor mu acaba. Durum gerçekten çok garip

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
İyi de tüpe almasaydım bile doğada yumurtladıktan sonra da birbirini öldürebilirlerdi
yanyana görmüş olman onların multi olduğunu beraber koloni kurmaya çalışacaklarını göstermez önceden burada yazıldı bunlar önceki mesajımda okumadığınızı söylediğim şey de buydu zaten

EfeAkkurt-_-

Yumurta
Üye
En korkunç olanı ise düştükten sonra ayağa kalkması, düşünsene iki ayağı üzerine kalkmış kafası ellerinde sana bakıyor 😰
Evet ve bu sabah okula gitmeden test tüpünün en kenarısına itmiştim okuldan geldiğimde ortada duruyordu. Ortaya kadar yürümüş

Roe

Yumurta
Üye

Kadircıkla

Yumurta
Üye
Şimdi forumda gezinirken Bizim zombi kraliçenin tam tersine denk geldim ( vücut yok, kafa canlı). Ve merak ettim Zombi kraliçemiz hala hayatta mı acaba? 😅😅

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Bi ara biz konuşurken 4-5 gün sonra hareket etmediğini ve artık öldüğünü söylemişti