Kraliçeme ne olmuş

EfeAkkurt-_-

Yumurta
Üye
Benim 1 adet 2 kraliçeli multi messorum vardı. Bulduğum günden beri yaklaşık 3 4 hafta geçti. İşçieri yok sadece yumurta. Bu sabah kırmızı kağıdın altından baktığımda bi kraliçenin yumurttalarının orada diğerinin ise çıkışın yanında durdupunu fark ettim açıp baktıpımda kraliçenin kafası ters dönmüştü. İlk başta ayağının ya da anteninin pamuğa yapıştığını düşündüm ama tüpün biraz kirli olduğunu fark ettim. İçeride bir savaş dönmüş olabilir Kraliçenin kafası neredeyse kopmak üzere ama kopmamış ve sabah baktığımda kraliçe canlıydı hala. Diğer kraliçe zaten stresliydi ve daha da stres olmasın diye açmadım. Asetatın altından baktım sadece ve durum hala aynı. Sizce kraliçeyi almalı mıyım içeriden?

Bora

Yumurta
Üye
İstanbul Ataköy + Kartepe Sapanca ( Balaban )
Benim 1 adet 2 kraliçeli multi messorum vardı. Bulduğum günden beri yaklaşık 3 4 hafta geçti. İşçieri yok sadece yumurta. Bu sabah kırmızı kağıdın altından baktığımda bi kraliçenin yumurttalarının orada diğerinin ise çıkışın yanında durdupunu fark ettim açıp baktıpımda kraliçenin kafası ters dönmüştü. İlk başta ayağının ya da anteninin pamuğa yapıştığını düşündüm ama tüpün biraz kirli olduğunu fark ettim. İçeride bir savaş dönmüş olabilir Kraliçenin kafası neredeyse kopmak üzere ama kopmamış ve sabah baktığımda kraliçe canlıydı hala. Diğer kraliçe zaten stresliydi ve daha da stres olmasın diye açmadım. Asetatın altından baktım sadece ve durum hala aynı. Sizce kraliçeyi almalı mıyım içeriden?
Messorlarda Multi yapmayın diye kaç trilyon kere söyledik acaba ? Tabiki diğer kraliçeyi içeriden alacaksınız ve geriye kalan kraliçenin stresten yumurtaları yememesini ümit edeceksiniz
———— İyi Hobiler 🐜🙂

Ü

Üye silindi 2850

Messorlarda Multi yapmayın diye kaç trilyon kere söyledik acaba ? Tabiki diğer kraliçeyi içeriden alacaksınız ve geriye kalan kraliçenin stresten yumurtaları yememesini ümit edeceksiniz
———— İyi Hobiler 🐜🙂
Messora multi yapınca strese giriyor mu? ki

EfeAkkurt-_-

Yumurta
Üye
———— İyi Hobiler 🐜🙂
Beraber yuva kazarlarken buldum ve denemek istedim

drusus

Pupa
Üye
Messorlarda bildiğim kadarıyla multi mümkün değil değil. Yine de niye camdan atlayınca ölmeme ihtimalimiz var diye camdan atlamıyorsak aynı sebepten multi denemek gereksiz, tek kafamı karıştıran kraliçenin kafası nasıl ters dönmüş? Korku filmlerindeki oyuncak bebekler gibi olduğunu sanmıyorum ama tam anlamadım açıkçası.

EfeAkkurt-_-

Yumurta
Üye
Messorlarda bildiğim kadarıyla multi mümkün değil değil. Yine de niye camdan atlayınca ölmeme ihtimalimiz var diye camdan atlamıyorsak aynı sebepten multi denemek gereksiz, tek kafamı karıştıran kraliçenin kafası nasıl ters dönmüş? Korku filmlerindeki oyuncak bebekler gibi olduğunu sanmıyorum ama tam anlamadım açıkçası.
Knk ben de bilemiyorum bedeni düz kafa ters duruyordu çok küçük bir bağ ile tutunıyordu. Şimdi aldım tüpten kafsı tamamen kopmuş ama abdomeni ve bacakları hala hareket ediyor

drusus

Pupa
Üye
I need holy water

Bu şekilde koloni kursa çok epik olurdu, baya deneysel olur gibi duruyor 😯

Son düzenleme:

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye

Heaz

Yumurta
Üye
Arkadaşlar şuna bi bakın artık zombi kraliçem var
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Düşünce kendini geri kaldırıyor
nsahdamsdjkasjdkasdajd tövbe
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

beraber yuva kazıyorlarsa olabilir

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
bizdeki gibi merkezi bir sinir sistemleri ve yapıları yok bu nedenle bir yerini kaybettiğinde bir süre daha yaşaması anormal değil
burda multi hakkında birçok bilgilendirici şey olmasına rağmen okumayıp beraber koyduğunuz için ölümüne yol açmışsınız