Konular Niye Siliniyor?

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Hangi konu silinmiş?

ben tam anlamadım ama bende görünen son konu 2022 ocak ayında görünüyor budan önce konu varsa bunları göremiyorum bende acaba eskiyen konular siliniyor diye düşündüm bundan daha eski rehberlere ulaşamamamın sebebi sadece hesabı açtığımdan beri yazılan rehberleri görmem mi acaba aydınlatırsanız sevinirim

Son düzenleme:

Kutay

İşçi Karınca
Üye
ben tam anlamadım ama bende görünen son konu 2022 ocak ayında görünüyor budan önce konu varsa bunları göremiyorum bende acaba eskiyen konular siliniyor diye düşündüm bundan daha eski rehberlere ulaşamamamın sebebi sadece hesabı açtığımdan beri yazılan rehberleri görmem mi acaba aydınlatırsanız sevinirim
forum kapatılmıştı ve tekrar 2022 ocakta açılmıştı öyle birşeyler olmuştu sanırım emin değilim

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Forum 2022 Ocak ayında açıldı. Bundan öncesi yok. Yıllar önce de Karınca Çiftliğim forum vardı fakat o forumun içeriklerine buradan ulaşamıyoruz.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Peki ulaşmanın yolu varmı yoksa iş işten geçtimi
Aradığınız bir şey varsa yardımcı olabilirim. Eksik bir rehber vs. varsa oluştururuz ilerleyen zamanda.

Eski verilere ulaşamayız. Tuğkan Abi forum açılırken bunu yazmıştı zaten;
"Öncesinde kullandığımız forum tamamen kendi isteğimle tarafımda silinmiştir. Hem alt yapı, hem konular hem üyeler fazlasıyla eskiydi. Bu sebeple Xenforo lisansı satın alıp yeni bir forum oluşturduk. Bu site ömürlüktür diyebiliriz. Site içerisinde yer alacak tüm başlıklar, üyeler özetle tüm paylaşımların düzenli yedekleri alınacak şekilde ayarlandı."

Aradığınız bir şey varsa yardımcı olabilirim. Eksik bir rehber vs. varsa oluştururuz ilerleyen zamanda.

Eski verilere ulaşamayız. Tuğkan Abi forum açılırken bunu yazmıştı zaten;
"Öncesinde kullandığımız forum tamamen kendi isteğimle tarafımda silinmiştir. Hem alt yapı, hem konular hem üyeler fazlasıyla eskiydi. Bu sebeple Xenforo lisansı satın alıp yeni bir forum oluşturduk. Bu site ömürlüktür diyebiliriz. Site içerisinde yer alacak tüm başlıklar, üyeler özetle tüm paylaşımların düzenli yedekleri alınacak şekilde ayarlandı."
Özel olarak aradığım birşey yok sadece eski konulara bir göze atmak isterdim açıkladığınız için teşekkürler