Etkili başlıkları siz seçin

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Forumun teması veya başlıkları üzerinde mesai harcamadım. Açıkçası ana baba günü, her yerin deliler gibi başlıklarla dolu olduğu bir forum görmek istemiyorum. Bu sebeple herkesten aklındaki ilk 10 forum başlığını yazmasını rica edeceğim. Lütfen düşünerek ve analiz ederek yazalım, muck.

Temayı daha sonra seçeriz.

wr0sy

Yumurta
Üye
bu hobiye yeni başlıyacaklar için karınca vb canlılar nerden bulunur nerden sahiplenir vea nsıl bakılır ile alakalı detayı başlıklar olabilir

DGHN

Yumurta
Üye
Canlı yemler nelerdir, hangisinde hangi besin değeri yüksektir, hangi canlılarda hangi yemler kullanılır gibi bir kısım ve canlı yem üretimi ile ilgili bir kısım oluşturulabilir.

cntralperen

Yumurta
Üye
Forumun teması veya başlıkları üzerinde mesai harcamadım. Açıkçası ana baba günü, her yerin deliler gibi başlıklarla dolu olduğu bir forum görmek istemiyorum. Bu sebeple herkesten aklındaki ilk 10 forum başlığını yazmasını rica edeceğim. Lütfen düşünerek ve analiz ederek yazalım, muck.

Temayı daha sonra seçeriz.
Benim fikrim öncelikle her tür hayvan için bir günlük olması lazım diye düşünüyorum. Çünkü ben günlüklerimi paylaşmayı düşünüyorum ve kendimi motive ediyorum.

Ardacan

Yumurta
Üye
karınca mevsimi başladığı zaman çok fazla kraliçemi? kraliçemin türü ne diye başlık açılır bunlrı bir araya toplamak lazım
-Kraliçe mi? Türü ne?
-Konu dışı
-Kendini tanıt
-Sohbet
-Eklembacaklılar (kendi içindede alt başlıklara ayrılır karınca,çiyan,örümcek vs..)
-Sürüngenler (buda kendi içinde alt başlıklara ayrılır yılan,kertenkele vs...)
-Yardım! ( bu kısımda canlılarındaki sağlık problemleri ile ilgili yardıma ihtiyacı olanlar için olur)
-Fotoğraflar ( isteyenler canlılarının fotoğraflarını koyup sohbet edebilirler)

Abi bu hobiye seninle başladım eskiden her videonu izlerdim sıkı takipçindim halan daha öyleyim 2 yıl aradan sonra karınca çiftliğimden bildirim gelince elim ayağıma dolaştı :D Seviliyosun reis

0Ashina

Yumurta
Üye
Akvaryum hobisiyle alakalı başlık veya bölüm ne deniyorsa açılmalı. Akvaryum hobisine benim gibi merak salmış veya salacak arkadaşlar az değildir bu toplulukta. Hem tuzlu hem tatlı su olarak iki farklı bölüm olabilir.