Ant Nuptial Flight Predictor

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
Ben Bursadayım ilginç türler var tavsiye ederim gelmenizi

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Merkezdeyim hocam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bursada 105 tane tür varmış hoooayy maşallah
Burada kayıtlar da 5 tane var. Her şehirde zaten en az 7 tür var :D

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye

Anıl07

Yumurta
Üye
Şu uygulamayı 1 aydır kullanıyorum. Bir kere yeşil olduğunu görmedim. Harbi Alanya iyiymiş.

Bulursunuz hocam ya, çok güvenmeyin bu uygulamaya. Arayacaksanız aklınızın bir köşesinde bulunsun sadece.
Valla gelebilirsiniz tanışmış oluruz hem marketteyken aklıma şöyle birşey geldi youtube da karınca tuzagı diye bişey gördüm ışıklı bişeydi o tarzda bişey yapsam ben gelir mi acaba hem fazla gelirse sizlere de gönderirim kargoyla

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Valla gelebilirsiniz tanışmış oluruz hem marketteyken aklıma şöyle birşey geldi youtube da karınca tuzagı diye bişey gördüm ışıklı bişeydi o tarzda bişey yapsam ben gelir mi acaba hem fazla gelirse sizlere de gönderirim kargoyla
Hocam valla zor gelirim ya, şaka bir yana yapabilirsiniz bence iyi sonuç alırsınız.

Anıl07

Yumurta
Üye
Alanya uçuşa geçti valla şimdi yine baktım pazar günü %82 şuan

Hocam valla zor gelirim ya, şaka bir yana yapabilirsiniz bence iyi sonuç alırsınız.
Burada balkonda otururken bile dün normal beyaz ışığa 2 3 tane prens geldi

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Alanya uçuşa geçti valla şimdi yine baktım pazar günü %82 şuan

Burada balkonda otururken bile dün normal beyaz ışığa 2 3 tane prens geldi
Maşallah

Anıl07

Yumurta
Üye
Arkadaşlar mavi ışığı ayarladım akşam deniyeceğim bakalım olucak mı gelişmeleri yazarım akşam fazla gelen olursa sizlerden isteyenlere vermeyi düşünüyorum

efetrhan

Pupa
Üye
Arkadaşlar mavi ışığı ayarladım akşam deniyeceğim bakalım olucak mı gelişmeleri yazarım akşam fazla gelen olursa sizlerden isteyenlere vermeyi düşünüyorum
hangi ışığı kullanıyosun? o videoyu ben de gördüm bikaç ay önce ama bi türlü bi daha bulamadım atabilirsen sevinirim.

Anıl07

Yumurta
Üye
hangi ışığı kullanıyosun? o videoyu ben de gördüm bikaç ay önce ama bi türlü bi daha bulamadım atabilirsen sevinirim.
Şöyle buldum tam o ışık aralığında mı bilmiyorum şuan ama bende rcb lamba vardı onunla deniyeceğim olmassa o ışıktan kendim yapmayı düşünüyorum yazılımla o aralığı yakalayabiliriz led kullanarak

Şuan kullanıcağımı da eve geçince atayım size

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
Bu uygulamaya bakıp bir kanı edinebilirsiniz fakat çok güvenmenizi, ciddiye almanızı önermem hiç anladığım kadarıyla belli bir uçuş olucak hava belirlemiş onunla karşılaştırıyor fakat illa şu nemde şu sıcaklıkta uçuş olacak gibisinden bir şey yok cinse göre de değişiyor

Umudu

Pupa
Üye
Hangi şehirde kaç karınca türü olduğuna nereden bakıyorsunuz?

Forumda birleşirsek bu uygulamanın daha iyisini ve ayrıntılısını geliştiririz bence 😂

Anıl07

Yumurta
Üye
Hangi şehirde kaç karınca türü olduğuna nereden bakıyorsunuz?

Forumda birleşirsek bu uygulamanın daha iyisini ve ayrıntılısını geliştiririz bence 😂
Çok daha iyisini yapabiliriz bence hatta rehber uygulaması yapabiliriz yazılım konusunda veya bilgi konusunda yardım etmek isteyenler olursa başlayabiliriz kodlamasını yaparım ben

Umudu

Pupa
Üye
Çok daha iyisini yapabiliriz bence hatta rehber uygulaması yapabiliriz yazılım konusunda veya bilgi konusunda yardım etmek isteyenler olursa başlayabiliriz kodlamasını yaparım ben
Bende bilgisayar mühendisiyim boş vakitlerimi ben de ayırabilirim. Hangi türün hangi koşullarda uçuş yapmasının daha olası olacağı konusunda değişkenlikler var ise buna göre tür bazlı ihtimaller verilebilir. Kullanıcıların da geri bildirimiyle tahmin yaparken yapay zeka bile kullanılabilir aslında :)

efetrhan

Pupa
Üye
Şöyle buldum tam o ışık aralığında mı bilmiyorum şuan ama bende rcb lamba vardı onunla deniyeceğim olmassa o ışıktan kendim yapmayı düşünüyorum yazılımla o aralığı yakalayabiliriz led kullanarak

Şuan kullanıcağımı da eve geçince atayım size
tamamdır bekliyorum :)

Anıl07

Yumurta
Üye
Bende bilgisayar mühendisiyim boş vakitlerimi ben de ayırabilirim. Hangi türün hangi koşullarda uçuş yapmasının daha olası olacağı konusunda değişkenlikler var ise buna göre tür bazlı ihtimaller verilebilir. Kullanıcıların da geri bildirimiyle tahmin yaparken yapay zeka bile kullanılabilir aslında :)
En güzeli aslinda ilk başta forum un uygulaması olsa daha da güzel olur