Yeni teraryum için Dart frog

aar4

Yumurta
Üye
Yeni bir teraryum kurmayı düşünüyorum. Dart frog vs bakımı hakkında çoğu şeyi biliyorum fakat hiç bir yerde bulamadım ve herkes tr de bulamazsın tarzı cümleler kuruyor cidden hiç yok mu? klasik kurbağalardan da beslemek istemiyorum dart frog ve ya onun gibi küçük renkli kurbağalar arıyorum.

Niko990

İşçi Karınca
Üye
Getirenler olabiliyor Facebook gruplarına bakabilirsiniz.

Niko990

İşçi Karınca
Üye
İki gündür falan bakınıyorum ama sadece yolda gördüğümüz yeşil kurbağaları satanları gördüm.
Şu an kış olduğu için piyasa durgun, ayrıca Türkiye’de çok fazla dart frog yok, olan da satmıyor onun için bulmak biraz zor.

darkness

İşçi Karınca
Üye
Yeni bir teraryum kurmayı düşünüyorum. Dart frog vs bakımı hakkında çoğu şeyi biliyorum fakat hiç bir yerde bulamadım ve herkes tr de bulamazsın tarzı cümleler kuruyor cidden hiç yok mu? klasik kurbağalardan da beslemek istemiyorum dart frog ve ya onun gibi küçük renkli kurbağalar arıyorum.
İlk amfibiniz ise kesinlikle dart frog ile başlamayın.

aar4

Yumurta
Üye
Şu an kış olduğu için piyasa durgun, ayrıca Türkiye’de çok fazla dart frog yok, olan da satmıyor onun için bulmak biraz zor.
Biraz daha bakınacağım, eğer dart frog veya farklı hoşuma giden bir tür bulamazsam teraryumu tamamen değiştirip vampir yengeç için hazırlayabilirim.