Yem yemiyor

MelihAga

Yumurta
Üye
Tarantulam l5 kabuk atmasının üzerinden 7 gün geçti ama yem yemiyo yemden kaçıyo küçük yem atıyorum bilen yardımcı olabilirmi

ZTERS

Yumurta
Üye
yemi yavas bir sekilde koy yem hareket ettikce zaten o da yavas yavas yaklasir ve yer yemi kaba koyduktan sonra belli bir sure izle bende slinglerde bu durumu yasiyorum bende boyle yapiyorum 5 10 dk izliyorum hemi de yediginden emin olmak icin

MelihAga

Yumurta
Üye
yemi yavas bir sekilde koy yem hareket ettikce zaten o da yavas yavas yaklasir ve yer yemi kaba koyduktan sonra belli bir sure izle bende slinglerde bu durumu yasiyorum bende boyle yapiyorum 5 10 dk izliyorum hemi de yediginden emin olmak icin
Yem torfun altına giriyo acaba kabı mı küçük

phawula

İşçi Karınca
Üye
ceviz kabugu gereksiz, kabı biraz küçük ayrica o torf degil hindistan cevizi posasi sanırım, altına normal torf koy bu sekilde yemi zor alır

ZTERS

Yumurta
Üye
istersen alttaki malzemeni biraz nemlendir sonra ustune baski uygalayip presle alt katman biraz birlessin ve yem kacma olasiligi dussun ceviz kabugu ne kadar gerekli tartisilik cikarabilirsin biraz daha buyudugunde kabi degistirdiginde tekrardan ceviz kabugunu koyarsun