Yanlış Multiqueen Deneme Süreci (Messor)

beratulker

Yumurta
Üye
hocam en mantıklısı o olur fakat alışmaya başladılarsa ve sen ayırdıysan da sıkıntı olur mu bilmiyorum. umarım hayırlısı olur fakat gözlemlemeye devam et bence. dediğim şeyleri bir araştırmanı öneririm çünkü işçiler saldırdıklarında öldürmeden bırakmıyor diyordu birkaç arkadaş forumda.
Yani saldırganlık durumu gözlemlemedim etrafında duruyorlardı bir sorun yoktu 3 aydır beraber yaşıyorlardı ama bu yan yatma durumu başladığından beri içim rahat etmiyor yaklaşık 1 aydır yatıyor. Forumdakilerin de olumlu görüşü olmadığı için ayırma kararı aldım şuan ayrılar, ayaklanacak mı ve gidişi koloniye zarar verecek mi bunu gözlemleyeceğim.

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Yani saldırganlık durumu gözlemlemedim etrafında duruyorlardı bir sorun yoktu 3 aydır beraber yaşıyorlardı ama bu yan yatma durumu başladığından beri içim rahat etmiyor yaklaşık 1 aydır yatıyor. Forumdakilerin de olumlu görüşü olmadığı için ayırma kararı aldım şuan ayrılar, ayaklanacak mı ve gidişi koloniye zarar verecek mi bunu gözlemleyeceğim.
tamamdır hocam, bizi de gelişmelerden haberdar et ki bizde bilgilenelim. eğer birimiz yanlış yaptıysa diğerimiz ona dikkat etsin. umarım sorun çözülür.