W1209-Dijital Termostat Kulanımı

EArslan

Majör Karınca
Karınca Moderasyon
Üye
Bu termostatı kullanarak soğutucu bir sistem yapacağım ama internetteki bir çok videoda ısıtıcı için ayarlar verildiği için soğutucu ayayları nasıl olmalı anlayamadım. Sıcaklığın 12-13 derece arasında stabil olmasını istiyorum. Ayarlar nasıl olmalı? Bilen biri yazarsa iyi olur.

Niko990

İşçi Karınca
Üye
P0 C olması lazım. H ısıtır, C soğutur.
Videoda daha detaylı bir şekilde anlatılıyor.

DanqeR

Yumurta
Üye
Bu termostatı kullanarak soğutucu bir sistem yapacağım ama internetteki bir çok videoda ısıtıcı için ayarlar verildiği için soğutucu ayayları nasıl olmalı anlayamadım. Sıcaklığın 12-13 derece arasında stabil olmasını istiyorum. Ayarlar nasıl olmalı? Bilen biri yazarsa iyi olur.
Hangi canlı için?
Prenolepis nitens için mi ?

EArslan

Majör Karınca
Karınca Moderasyon
Üye

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
Sağlam bir satıcıdan alın ben 20 tl ucuz vereceğim diye iki kere bozuk termostatlı ürün aldım iade derken 2 hafta sürdü problemleri çözmem

Herba

Yumurta
Üye
Konu dışı hocam ama bende nitens beslemek istiyorum, sizden ricam bir kaç sorum var onları cevaplayabilir misiniz
Soğutmayı fanla mı yapacaksınız extra kullandığınız bir yalıtım vs var mı kafanızda ki fikri ve kurduğunuz sistemi paylaşabilir misiniz

EArslan

Majör Karınca
Karınca Moderasyon
Üye
Şimdi anlatmayayım. Sistemi kuracağım zaman detaylı bir şekilde nasıl yaptığımı ayrı bir konuda anlatacağım.