Vermem gereken kurt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Argentavis

Kraliçe
Moderatör
Yardımsever
Üye
Önce konuyu açan @Yvvresst'ten özür dilerim. Aradığı cevaba önceki mesajlarda ulaşmıştır umarım. Fazlaca kalabalık oldu çünkü.
Dediğim gibi bunda bir sakınca yok ama çoğu kişiye bu aralar ( Kendim şahit oldum ) sorularınızı tek bir konj altından soun diye uyarı yapılıyor
———— İyi Hobiler 🐜🙂
Bütün soruları aynı konu altında sormak her zaman mümkün olmayabilir. Kendi açtığım bir konudan örnek vereyim:
Konu '20-25L Betta Tankı Öneri' https://karincaciftligim.com/threads/20-25l-betta-tanki-oneri.1380/
Bu tarz bir durumda evet, soruları aynı konu altında sormak mümkün. Ama birbirinden bağımsız konular olunca hem arama kısmında daha kolay bulunabilmesi hem de düzenli olması için ayrı konu açmak daha faydalı oluyor.

Son düzenleme:

Zafer Murat

Minör
Üye
1 gün içerisinde 3 tane konu açmışsınız !?!
Alınmayın ama neredeyse her konudaa bir müdahale de bulunuyorsunuz, bırakın moderatörler halletsin. Eğer bu kadar çok seviyorsanız moderatör olmanızı öneririm. Ama birazcık sıkmaya baaşladı artık sakinleşmeniz gerek.

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
@Kraussei Şu konuya bir el mi atsan? Hem müdahale ve uyarı konusunda hem de ayrı ayrı başlık açma konusunda bir yazı yazsan iyi olur gibi görünüyor. Aslında daha önceden müdahale etmek yerine rapor etmemiz gerektiğini söylemiştin ama tekrar etmek lazım gibi.

Yvvresst

Yumurta
Üye
1. Evet her saniye olmasa bile 30 dk 1 saatde bir konu açılıyor
2. Moderatör işareti görmeniz gerekmiyor forumun bazı uyulması gereken kuralları var ve bunları hatırlatmak sadece moderatörlerin değil herkesin görevi , He birde hatırlatmak isterim bu konuda uyardıktan sonra Tmm dikkat ederim demek yerine itiraz etmeye devam eden sayılı kişilerden biri oldunuz
Sizde soruya normal bi cevap vermek yerine itiraz eden tek kişisiniz adı üstünde bir "platform" buraya soru sorup yardım etmek için üye oluyoruz günde aralıklarla soru sormak bir kaos çıkartmaz deilmi?

hasany

Süper Koloni
Moderatör
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Rehberkolik
Üye
Arkadaşlar, öncelikle konu içerisinden kullanıcıları direkt olarak uyarmayın. Bu her şeyi daha da karmaşık hala sokuyor. Direkt olarak raporlayın ve fikirlerinizi orada belirtin lütfen. Konu açma olayına gelirsek; bir kullanıcının gün içerisinde birden fazla konu açması problem yaratmaz. Ama, spam şeklinde ve aynı konu üzerinden sorulabilecek soruları, farklı konular açarak sorarsa bu durumda müdahale ederiz. Arkadaşın konularını incelediğimde; "Bu soruları aynı konuda soramaz mı? Sorabilir. Ama konuları forum akışını bozacak şekilde mi açmış? Hayır." Ve, kesin olarak forumda bununla ilgili bir kuralımız da mevcut değil. Duruma göre değişkenlik gösterecek bir hareket. Konuyu burada kilitliyorum. Eğer cevabını almayan varsa bana veya diğer moderatör arkadaşlara mesaj atabilir. İyi forumlar herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...