Vermem gereken kurt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yvvresst

Yumurta
Üye
hangisi almam koloniye daha faydalı olur tek alacağımı vereceğim : 100 adet mikro un kurdu, 100adet un kurdu, 100adet buffala kurdu yada 100 adet morio kurdu. Hangisini alayım sizce

Bora

Larva
Üye
hangisi almam koloniye daha faydalı olur tek alacağımı vereceğim : 100 adet mikro un kurdu, 100adet un kurdu, 100adet buffala kurdu yada 100 adet morio kurdu. Hangisini alayım sizce
1 gün içerisinde 3 tane konu açmışsınız !?!

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Mikro da alınabilir ama un kurdu almak daha mantıklı.

Argentavis

Kraliçe
Moderatör
Yardımsever
Üye
Çoğaltmayı da düşünüyorsanız un kurdu daha zahmetsiz olacaktır. Onun dışında buffalo ve morio kurtlarının besin değerleri un kurtlarına göre daha yüksek diye biliyorum. Morio kurdu hem canlı şekilde verdiğiniz canlınıza zarar verebilir hem de üretimi zordur. Buffalo kurdu üretimi de yanılmıyorsam morio kurdu gibi tek tek ayırmanız gerekiyor. Besin değerleri yüskektir, tercih edilebilir.

Argentavis

Kraliçe
Moderatör
Yardımsever
Üye

Bora

Larva
Üye
Aynı konuyumu açtım kişisel bi soru sizin fikrinizi almak istedim. Çok abartıyorsunuz
Çok abartıyorum değil forumda fazladan bir tane bile konu açan çoğu kişiyi uyarıyoruz forumda kalabalık yapmasın konular diye

Subutay

Larva
Üye
Çoğaltmayı da düşünüyorsanız un kurdu daha zahmetsiz olacaktır. Onun dışında buffalo ve morio kurtlarının besin değerleri un kurtlarına göre daha yüksek diye biliyorum. Morio kurdu hem canlı şekilde verdiğiniz canlınıza zarar verebilir hem de üretimi zordur. Buffalo kurdu üretimi de yanılmıyorsam morio kurdu gibi tek tek ayırmanız gerekiyor. Besin değerleri yüskektir, tercih edilebilir.
besin değerlerinin daha fazla oldugunu neye gore soylediniz?

Bora

Larva
Üye
Çok abartıyorum değil forumda fazladan bir tane bile konu açan çoğu kişiyi uyarıyoruz forumda kalabalık yapmasın konular diye
Çoğu kişi artık konu açmaya dikkat ederken sizin gelip 1 gün içerisinde 3 tane birden konu açmanız çok dikkat çekiyor

Bora

Larva
Üye
Konu açma limiti mi getirildi de haberimiz yok?
@Bora ayrıca şikayetlerinizi "rapor" butonu aracılığıyla yaparsanız sorununuz daha çabuk çözüme kavuşur ve konu altında kalabalık oluşturmamış olursunuz.
Rapor butonu kısmında haklısınız ondanan dolayı özrümü ileteyim ama konuyu açan kişiyide uyaramak açısından buaradanda bir mesaj yazmak istedim , konu açma limitine gelirsekte bir önceki mesajda belirtiğim gibi çoğu kişi forumda ekstra konu açmamaya dikkat ederken bu arkadaşı bir gün içerisinde 3 tane birden konu açması fazlasıya dikkat çekiyor
———— İyi Hobiler 🐜🙂

Bulut_Mercan

Asker
Üye

Yvvresst

Yumurta
Üye
Yani sanki her saniye konu açılıyor ve bunu uyaracak kişi siz değilsiniz bir moderatör işareti götmüyorum

Bora

Larva
Üye
Yani sanki her saniye konu açılıyor ve bunu uyaracak kişi siz değilsiniz bir moderatör işareti götmüyorum
1. Evet her saniye olmasa bile 30 dk 1 saatde bir konu açılıyor
2. Moderatör işareti görmeniz gerekmiyor forumun bazı uyulması gereken kuralları var ve bunları hatırlatmak sadece moderatörlerin değil herkesin görevi , He birde hatırlatmak isterim bu konuda uyardıktan sonra Tmm dikkat ederim demek yerine itiraz etmeye devam eden sayılı kişilerden biri oldunuz

Argentavis

Kraliçe
Moderatör
Yardımsever
Üye
Rapor butonu kısmında haklısınız ondanan dolayı özrümü ileteyim ama konuyu açan kişiyide uyaramak açısından buaradanda bir mesaj yazmak istedim , konu açma limitine gelirsekte bir önceki mesajda belirtiğim gibi çoğu kişi forumda ekstra konu açmamaya dikkat ederken bu arkadaşı bir gün içerisinde 3 tane birden konu açması fazlasıya dikkat çekiyor
Forumda halihazırda cevaplanmış soruların olduğu konuları yeni gelen üyeler defalarca yeniden açınca bu tarz bir uyarıyla karşılaşıyorlar. Bu tarz bir uyarıda bulunmak isterseniz de önce konuyu açan üyenin daha önce açtığı konulara bir bakmanız gerekir, durumu da moderatörlere iletirsiniz. Gün içerisinde isteyen bir konu açar isteyen farklı farklı on konu açar. Bunda bir sakınca yok.

Bora

Larva
Üye
Forumda halihazırda cevaplanmış soruların olduğu konuları yeni gelen üyeler defalarca yeniden açınca bu tarz bir uyarıyla karşılaşıyorlar. Bu tarz bir uyarıda bulunmak isterseniz de önce konuyu açan üyenin daha önce açtığı konulara bir bakmanız gerekir, durumu da moderatörlere iletirsiniz. Gün içerisinde isteyen bir konu açar isteyen farklı farklı on konu açar. Bunda bir sakınca yok.
Dediğim gibi bunda bir sakınca yok ama çoğu kişiye bu aralar ( Kendim şahit oldum ) sorularınızı tek bir konj altından soun diye uyarı yapılıyor
———— İyi Hobiler 🐜🙂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...