Vahşi sürüngen seven

Emre

Yumurta
Üye
Selamlar adım emre bursada oturuyorum 11 yaşından başladı bu tarz hayvanlara ilgim ilk beslediğim zıplayan örümcekti tavanda görüp yakalamıştım sonrasında farklı ağda avlanıp yaşayan örümcek türleri yakalayıp besledim daha sonra bahçemizde şansa kadere akrep buldum onuda yakaladım ve akrep bağımlısı olduydum uzun süre akrep besledim en ufak harekete tepki verişleri o kuyruk kaldırmaları falan hayran olmuştum sonrasında iznik gölüne gidince gölde su yılanı görüp peşine düşmüştüm ve ilk yılanımı o zaman tecrübe etmiştim biraz bakıp salmıştım bizim burda başka bir göl kenarına ve aradan baya zaman geçti çalıstığım yerde köy var bizim burda köyün üstü osb sanayisinde dağlık bir yer baya osmanlı engereği bulmuştum zehirli bir yılan ona özel akvaryum alıp eliöden geldiğince doğal ortamını yaratmıştım uzun süre besledim şimdiye kadar beslemiş olduğum en güzel canlıydı ama malesef öldü sonra balıklara sardım nattari pirana besledim jaguar ciklet besledim astronot besledim hepsi çok güzel vahşi etçil hayvanladı şuan ise hiçbiri yok tek olan bitane muhabbet kuşu uzun zamandır beslemiyorum hiçbir sürüngen eklem bacakl
ı veya balık ama son şu çiyan videosundan sonra çiyan beslemeye karar verdim hobilerimi tekrar içimde canlandırdığın için saol tuğkan abi