Underground ant world protein yem sıvısı

Calvus

Yumurta
Üye
Underground ant world'de alternatif olarak kullanılabilecek Uaw protein yem sıvısı diye birşey gördüm.Kolonilerin protein ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir deniyor,sizce site genel olarak güvenilir mi? (farklı ürünler için) ve protein sıvısı un kurdu gibi canlı yemlerin yerine geçer mi?
1711910424065.pngÜrünün içeriği bu...

AlperenKKS

Yumurta
Üye
Kendisinden 3 kere alışveriş yaptım ve her biri çok uzun sürede geldi (yaklaşık 1.5 ay)ayrıca ürün eksik gelse de iade yapmak yerine alışveriş indirimi gibi şeylere yönlendirildim. O yüzden biraz önyargılı olabilirim. Bunları geçtiğimde UAW sıvısı kötü kokan ve birçok karıncanın yanına bile yaklaşmayacağı bir sıvı.. Tapinoma kolonim biraz sever gibi oldu fakat sonrasında onlar da yüzüne bile bakmadı
Buzdolabında saklamak ve gelen kap ile değil barbekü çubuğu ile servis etmek gerekir
Şansa bağlı fakat %5 bile ihtimal veremem

Calvus

Yumurta
Üye
Kendisinden 3 kere alışveriş yaptım ve her biri çok uzun sürede geldi (yaklaşık 1.5 ay)ayrıca ürün eksik gelse de iade yapmak yerine alışveriş indirimi gibi şeylere yönlendirildim. O yüzden biraz önyargılı olabilirim. Bunları geçtiğimde UAW sıvısı kötü kokan ve birçok karıncanın yanına bile yaklaşmayacağı bir sıvı.. Tapinoma kolonim biraz sever gibi oldu fakat sonrasında onlar da yüzüne bile bakmadı
Buzdolabında saklamak ve gelen kap ile değil barbekü çubuğu ile servis etmek gerekir
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
İçeriğinde yazanlarında doğru olduğunu düşünmüyorum ben bunlara ek olarak.

Mustafay

Larva
Üye
Ben Underground ant world çoğu kolniyi patlatıp kraliçelerini aldığını ve döllenmemiş kraliçeleri sattığını bazı siparişlerin eksik geldiğini çok duydum.
En iyisi
Ant Store Turkey Ersin çoban çok güzel ilgileniyorlar.