Un Kurdu Yataklık Nasıl Hazırlanır?

HasGedik0

Yumurta
Üye
Hepinize iyi günler arkadaşlar.
Yaklaşık 1 hafta önce un kurdu siparişi verdim ve artık yataklık hazırlamam gerekiyor. Yataklık nasıl hazırlanır içine ne katmalıyım ve hangi oranda olmalı kafamadaki soru işaretlerini giderirseniz sevinirim.
İyi çalışmalar diliyorum :)

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
Sadece kaba kepek kullanmak yeterli, eğer bulamazsanız yulaf kullanabilirsiniz.

yunusemrekg

Yumurta
Üye
Hepinize iyi günler arkadaşlar.
Yaklaşık 1 hafta önce un kurdu siparişi verdim ve artık yataklık hazırlamam gerekiyor. Yataklık nasıl hazırlanır içine ne katmalıyım ve hangi oranda olmalı kafamadaki soru işaretlerini giderirseniz sevinirim.
İyi çalışmalar diliyorum :)
kral bak şimdi sana tüm forumlarda duyabilceğin en basit yataklığı yazıyorum gidiyorsun bime mavi pakette ince öğütülmüş yulaf var onu alıyorsun ve döküyorsun kaba en kolay yolu budur herkes kabul edecektir

HasGedik0

Yumurta
Üye
kral bak şimdi sana tüm forumlarda duyabilceğin en basit yataklığı yazıyorum gidiyorsun bime mavi pakette ince öğütülmüş yulaf var onu alıyorsun ve döküyorsun kaba en kolay yolu budur herkes kabul edecektir
Bu mu acaba?

Ekli dosyalar

• IMG_20240224_132231.jpg
    IMG_20240224_132231.jpg
    38.2 KB · Görüntüleme: 12

SaganKam

Yumurta
Üye
Ben mısır unu bugay unu ve kepeği kütlece aynı oranda karıştırıyorum gayet iyi ama yulufta olabilir

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
Nemlendiğinde katılaşıyor, kolayca nem tutuyor mite riski artıyor. Yataklığın hava alması lazım