Tuğkan Abinin Üzücü Haberi

efekan

İşçi Karınca
Üye
Tuğkan abi geçtiğimiz saatlerde instagram hesabından bir story paylaştı. Storysinde kedisi şimşek necmiyenin melek olduğunu söylemişti. Gören herkes bu konunun altına bir o7 bırakırsa iyi olur.
Not: Pirim kasmak için değil gerçekten üzüldüğüm için bu konuyu açtım. Tuğkan abinin ne kadar üzüldüğünü düşününce böyle bir konu açmak istedim. Bu arada bilmeyenler için o7 klavye dilinde asker selamını temsil ediyor. O gövdeyi 7 ise kol ve eli temsil ediyor.

denizery

Yumurta
Üye
Tuğkan abi geçtiğimiz saatlerde instagram hesabından bir story paylaştı. Storysinde kedisi şimşek necmiyenin melek olduğunu söylemişti. Gören herkes bu konunun altına bir o7 bırakırsa iyi olur.
Not: Pirim kasmak için değil gerçekten üzüldüğüm için bu konuyu açtım. Tuğkan abinin ne kadar üzüldüğünü düşününce böyle bir konu açmak istedim. Bu arada bilmeyenler için o7 klavye dilinde asker selamını temsil ediyor. O gövdeyi 7 ise kol ve eli temsil ediyor.
o7

Kecicim

Yumurta
Üye
Cok uzuldum. Iyi ki kisa omrunu Tugkan’la yasadi. Nur icinde uyusun tatli huylu Simo. Gercekten melekti butun hayvanlar gibi, ayri bir boyutta melek olmaya devam edecek🤲🏻😢

Son düzenleme:

Vyen

Yumurta
Üye
3 kedimin ikisini ölüm elimden aldı. Çok tarifsiz bir acı, kalbinizi söküp almışlar gibi; garip bir boşlukla bir türlü boğazdan gitmeyen, her şeye ağlatan iğrenç bir düğüm...
Gittikleri yerde hep beraber koşup, oynuyor olmaları ümidi çok az da olsa dindiriyor bir şeyleri. Çok mutlu ol gittiğin yerde, benim bebeklerime de sevgimi ilet Şimo.
Başımız sağ olsun.