Teraryum Ve Akvaryum

Byvedat46

Yumurta
Üye
Öncelikle merhabalar ilgi duyduğum ve gerçekleştiremediğim bir kaç şey var bunları sizlerle paylaşmak istedim. Teraryumlarla ilgili videolar istiyorum tabi mümkünse çünkü ekosistem inşa etmiş oluyoruz bir yeni küçük bir dünya bunun gelişmişini gözlemlemek zaman geçtikçe içerindeki canlıların gelişimini gözlemlemek istiyorum bu sizlerinde ilgisini çekebilir Tuğkan abi bir el at 😁
Bir diğer konu ise akvaryum kendi canlı besinini üreten bitkiler ile farklı tür canlılarını beslemek adına güzel bir içerik olabilir örneğin midye karides salyangoz vb gibi alışkın olmadığımız türlerin yaşamlarını incelemek güzel olabilirdi. Uzun süredir aklımdaydı aslında eğer Tuğkan abi çekerse gayet güzel içeriklerin çıkacağını düşünüyorum hem bilgilendirici hemde çok sık raslanilmayan içerikleri gözlemlemiş oluruz. Teşekkür ederim

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
İçerikler listemde var :) Biraz toparlayalım ekosistemi olan bir teraryum kuracağım inşallah.

Akvaryum kısmına gelirsek o da var. Var oğlu var.

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/jhJ3c
Akvaryum Moderasyon
Üye
İçerikler listemde var :) Biraz toparlayalım ekosistemi olan bir teraryum kuracağım inşallah.

Akvaryum kısmına gelirsek o da var. Var oğlu var.
Valla eski messor serilerinin birinde tanganyika sözü vermiştin abi unutmadım:p

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
içerik listesi baya kabarık desene abi, bize de izlemek düşer. çok keyif alacağımıza eminim.