Tarantulanın Türü Nedir?

Mithra

Yumurta
Üye
Merhablar. Hamorii ile Smithi arasında kaldım. Hamorii sanırsam ama karar veremedim.

Teşekkürler.

Mithra

Yumurta
Üye
Brachypelma hamorii'dir o. Brachypelma smithi olsa duramazsın.
Hamorii sahiplenmeyi planlıyorum o halde.

Hamorii'nin içinde yaşayacağı kap, torf, nem, sıcaklık, besin vb. hakkında bilgi edinmek istiyorum. Yeni bir konu mu açmam lazım, yoksa siz beni bu konuda bilgilendirir misiniz?

İlk kez tarantula besleyeceğim.

Tekrardan teşekkürler bu arada.

The_Arthropod

Asker Karınca
Ansiklopedik İnsan
Üye
Yazmayı unutmuşum. Birkaç yıl önce hobide Brachypelma smithi olarak bilinen türün aslında Brachypelma hamorii olduğu ortaya çıktı. O nedenle hobide Bracypelma smithi olarak geçmekte olan canlıların çoğu Brachypelma hamorii'dir. Çok nadiren gerçek Brachypelma smithi'nin satıldığını görülüyor, fakat çok daha nadir ve daha pahalı oluyor.

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
Yazmayı unutmuşum. Birkaç yıl önce hobide Brachypelma smithi olarak bilinen türün aslında Brachypelma hamorii olduğu ortaya çıktı. O nedenle hobide Bracypelma smithi olarak geçmekte olan canlıların çoğu Brachypelma hamorii'dir. Çok nadiren gerçek Brachypelma smithi'nin satıldığını görülüyor, fakat çok daha nadir ve daha pahalı oluyor.
evet melez de çok bu yüzden doğadan yakalama olmadığı sürece gerçek bir hamorii ve ya smithi olduğunu söylemek zor aynı durum başka cinlserde de var bilerek ve ya yine karıştırılarak yapılmış