Tarantula X-ray cihazında farkedilir mi?

exxper

Yumurta
Üye
Dış iskeleti olan bir canlı olduğu için gözükür ama yasakmı bilmiyorum ben zamanında karınca geçirmiştim

Gloryian

Yumurta
Üye
normal x-ray cihazları bu şekilde görüş alamaz çanta da diyor fark ettiysen çantanın içinde her şey üst üste geleceği için kargaşanın içinde net bir şekilde iskelet görülemez ben bulabileceklerini sanmıyorum çünkü neredeyse tüm x-raye bakan güvenlik görevlileri kesici alet veya silaha bakıyor ilk olarak öyle bişey yoksa çokta umursamıyolar dikkatli bakıp tarantula var falan diyeceklerini sanmıyorumda adam tutuklanmış galiba cevap vermiyor.

exxper

Yumurta
Üye
normal x-ray cihazları bu şekilde görüş alamaz çanta da diyor fark ettiysen çantanın içinde her şey üst üste geleceği için kargaşanın içinde net bir şekilde iskelet görülemez ben bulabileceklerini sanmıyorum çünkü neredeyse tüm x-raye bakan güvenlik görevlileri kesici alet veya silaha bakıyor ilk olarak öyle bişey yoksa çokta umursamıyolar dikkatli bakıp tarantula var falan diyeceklerini sanmıyorumda adam tutuklanmış galiba cevap vermiyor.
Bu kadar büyükse net farkederler ortalama bir insanın örümcekten korktuğunu hesaba kat reflex olarak hızlıca farkeder

Gloryian

Yumurta
Üye
Bu kadar büyükse net farkederler ortalama bir insanın örümcekten korktuğunu hesaba kat reflex olarak hızlıca farkeder
1710793613577.png
dostum resimden de bakarsan xray cihazlarında çok dikkatli olmak gerekiyor çünkü kesici aletlet bile bazen zor görünebiliyor sonuçta oradan art arda bir sürü şey geçiyor ve görüntü çok kısa kalıyor o sürede fark etmesi de bi hayli zor tarantula gibi bi canlıyı fark edebileceklerini sanmıyorum

QuentinTarantula

Yumurta
Üye
Sorduğunuz için sağolun tutuklanmadım 😃 kavanozundan çıkarınca kaçıp saklandı tarantula, ben de yola çıkacağım için onunla uğraşamadım. Dönünce bakacağım.