Tarantula Kategorisi

phawula

İşçi Karınca
Üye
Merhabalar,

Sunucu taşınmadan önce ve onun öncesinde tarantula kategorisi için düzenli içerik hazırlıyordum. Hazırladığım içeriklerde emek var ve direk copy paste yapmıyorum. Herkesin faydalanması birinci önceliğim. Fakat hazırladığım bazı içerikler siliniyor. Bunlar kişi eliyle ya da bilmiyorum belki sistem tarafından yapılıyor olabilir.
Kategoride zaten bir moderatör eksikliği var ve içerik çıkaran çok az sayıda kişiyiz. Forumun devamlılığı adına konuyla ilgilenilmesini talep ediyorum. Aynı zamanda da aktif arkadaşlardan birini mod seçerseniz konu ile ilgili onunla irtibata geçelim.

Teşekkürler
İyi Forumlar.

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/2R0Ls
Akvaryum Moderasyon
Üye
Katılıyorum, forumda hem kategori tarafından hem de genel mod olarak eksiklik var. Zamanında spam mesaj atanlar da oldu, reklam yapanda fakat uzun bir süre sorumlu kişiler engellenmedi, konular silinmedi. Burada mod arkadaşlarımızın yaptığı yanlış bir şey yok. Her zaman aktif olamayabiliyorlar. Ben bunun sebebinin moderatör azlığı olduğunu düşünüyorum. Umarım gereken en kısa sürede yapılır...

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Görebildiğim kadarıyla konularınıza müdahale edilmemiş. Eğer 19-21 aralık içerisinde konu açtıysanız maalesef ki konularınız kurtarılamaz. Sunucu taşınması sebebiyle veriler silindi. Mağduriyetiniz için kusura bakmayın.

Moderatör eksikliği konusunda haklısınız, şu an kış aylarında olduğumuzdan dolayı forum aktifliği pek olmasa da aktiflik artınca tekrardan sorun olacaktır bu. Tuğkan Abi'nin yakın zamanda bu durumu çözeceğini tahmin ediyorum.