Suplement

Kremants

Yumurta
Üye
Merhaba bayadir spor yapıyorum ama ilk defa suplement alicam önceden babamın yarım bıraktığı ronic marka creatin kullanıyordum şimdi de az kaldı ve yenisini alicam alirkende bcaa ve protein tozu da almak istiyorum hiq dışında onerebilceginiz bir marka varmı mümkünse trendyolda olmasın o marka çünkü trend yoldakiler kalitesiz diye biliyorum (hiq istememe sebebim babamin kulağına önceden kötü anlatmışlar ve istemiyor) yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
niçin BCAA kullanmak istiyorsunuz?

whey protein alırsanız bcaa almanıza gerek kalmaz çünkü içerisinde zaten yeterince fazla BCAA var .

WHEY protein + kreatin almanızı öneririm bilinmeyen bir marka almadığınız sürece bence istediğiniz markayı seçebilirsiniz

Kremants

Yumurta
Üye
niçin BCAA kullanmak istiyorsunuz?

whey protein alırsanız bcaa almanıza gerek kalmaz çünkü içerisinde zaten yeterince fazla BCAA var .

WHEY protein + kreatin almanızı öneririm bilinmeyen bir marka almadığınız sürece bence istediğiniz markayı seçebilirsiniz
Aklımda çok ta bir marka yok eger siz bir suplement kullanıyor saniz onerirmisiniz

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
önceden 4 ay vücut geliştirme yapmıştım bıraktıktan sonra boş zamanlarımda suplementler hakkında uzunca bir araştırma yapmıştım size sadece kendi edindiğim bilgileri aktarabilirim uzunca süre kullanmış birisinden tavsiye almanız daha iyi olacaktır.

Kremants

Yumurta
Üye
önceden 4 ay vücut geliştirme yapmıştım bıraktıktan sonra boş zamanlarımda suplementler hakkında uzunca bir araştırma yapmıştım size sadece kendi edindiğim bilgileri aktarabilirim uzunca süre kullanmış birisinden tavsiye almanız daha iyi olacaktır.
Tamamdır teşekkürler

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Günlük protein ihtiyacınızı karşılayabiliyorsanız, Pre Workout ve Kreatin dışındaki suplementler gereksiz kalıyor bence. İlla alacaksanız, paranız da varsa Weider alabilirsiniz. Onun kalitesi iyi. Durumunuza göre Kingsize'da alabilirsiniz.

Kremants

Yumurta
Üye
Günlük protein ihtiyacınızı karşılayabiliyorsanız, Pre Workout ve Kreatin dışındaki suplementler gereksiz kalıyor bence. İlla alacaksanız, paranız da varsa Weider alabilirsiniz. Onun kalitesi iyi. Durumunuza göre Kingsize'da alabilirsiniz.
Mesajınızı yeni görüyorum ama babam biraz bakkmış ve Weiner aldı ve günlük proteininimi her gün tamamen karşılayamıyorum bazı yiyecekleri yiyemiyorum tiksinti olduğu için creatin de saç dökümü var diye almak istemiyorum pre woekout da yakın zmnda alicam

phawula

İşçi Karınca
Üye
Eğer bütçen varsa weider ya da optimum al. Bcaa da multipower ya da olimp tercih edebilirsin. protein + bcaa + birde ufak bir kahve taksiviyesi ile gayet uyumlu bir kombin olur.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Mesajınızı yeni görüyorum ama babam biraz bakkmış ve Weiner aldı ve günlük proteininimi her gün tamamen karşılayamıyorum bazı yiyecekleri yiyemiyorum tiksinti olduğu için creatin de saç dökümü var diye almak istemiyorum pre woekout da yakın zmnda alicam
Saç olayı daha çok genetikle alakalı aslında. Profesyonel olarak bu işi yapıp ilaçlar kullanmasına rağmen hala saçları yerinde olan bir sürü sporcu da var. Sizin tercihiniz yine de.