Selamlarr

revaloss

Yumurta
Üye
Herkese selamlar. Hepinize iyi seneler dilerim. Kendi evimde yalnız yaşadığım için uğraş ararken karınca hobisini keşfettim ve çok ilgimi çekti. Yaşadığım bölgede maalesef hiç park, bahçe bulunmadığı için karınca hobisine başlayamıyorum. Tavsiyesi olan abilerim-kardeşlerimden yardım beklerim.
Esenlikle kalın...

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Hoş geldin, iyi forumlar. :) Eğer uzun uğraşlar sonucunda yine de kraliçe bulamıyorsan, fazladan kraliçe bulan başka bir hobiciden isteyebilirsin. Zaten bu mevsimde bulmak pek mümkün değil. Zamanı geldiğinde bu şekilde temin edebilirsin.

Baki32

Yumurta
Üye
Hoşgeldin aramıza.Öncelikle uçuşlar için ilkbahar mevsimini beklemelisin.Uçuşlar o zaman başlıyor.ikinci olarakda kralice illa parkta vs bulman lazim diye bir şart yok bu iş şans işi her yerde karşına çıkabiliyor :)

revaloss

Yumurta
Üye
Hoş geldin, iyi forumlar. :) Eğer uzun uğraşlar sonucunda yine de kraliçe bulamıyorsan, fazladan kraliçe bulan başka bir hobiciden isteyebilirsin. Zaten bu mevsimde bulmak pek mümkün değil. Zamanı geldiğinde bu şekilde temin edebilirsin.
Hoşgeldin aramıza.Öncelikle uçuşlar için ilkbahar mevsimini beklemelisin.Uçuşlar o zaman başlıyor.ikinci olarakda kralice illa parkta vs bulman lazim diye bir şart yok bu iş şans işi her yerde karşına çıkabiliyor :)
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Herhangi bir satışı mevcut mudur acaba kraliçelerin ?

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Herhangi bir satışı mevcut mudur acaba kraliçelerin ?
Satışı tabi ki internette çeşitli sitelerde mevcut ama burada olmayacağını söyleyebilirim.

revaloss

Yumurta
Üye
Başlangıç için hangi türü önerirsiniz ? Ben Messor Structor düşünüyordum.