Selamlar :)

Amraq

Yumurta
Üye
Merhaba yeni katıldım 18 yaşımdayım ve uzun süredir leopar gecko beslemek istiyorum. Hayvan için gerekli olan şeyleri araştırdım nelere dikkat etmem gerektiğini öğrendim fakat üniversiteye gideceğim için bu sıralar almak istemiyorum. Maalesef bizim petshoplarımız bu tarz hayvanlara göre şeyler pek satmıyor satıyorsada yeterli olmuyor bundan dolayı daha almaya niyetlenmeden önce bu tarz alışverişleri ülkemizde nerde yapabiliceğimizi sormak istemiştim.

TiTaha

Larva
Üye
Merhaba yeni katıldım 18 yaşımdayım ve uzun süredir leopar gecko beslemek istiyorum. Hayvan için gerekli olan şeyleri araştırdım nelere dikkat etmem gerektiğini öğrendim fakat üniversiteye gideceğim için bu sıralar almak istemiyorum. Maalesef bizim petshoplarımız bu tarz hayvanlara göre şeyler pek satmıyor satıyorsada yeterli olmuyor bundan dolayı daha almaya niyetlenmeden önce bu tarz alışverişleri ülkemizde nerde yapabiliceğimizi sormak istemiştim.
canlı için diyorsan facebook gruplarına bakabilirsin. Diğer herşeyde internetten temin etmen gerekicek

RüzgarDeveci07

İşçi Karınca
Üye
Öncelikle forma hoş geldin. Ekipmanları atakan petshop sosyal medya veya internetten bulabilirsin canlıya gelirsek bu canlıyı whatsapp gurupları facebook veya instagram sayfalarında bulabilirsin. Ve bu canlıyı almadan yeterli bilgiyi edinmen gerek yoksa hem canlı uzun süre yaşamaz hem zorluktan dolayı hobiden zevk almazsın.