Profil fotograflariyla ilgili öneri

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Daha once baska bir forumda profil fotoğraflarımızı gıf olarak koyabiliyorduk keske burada da olsa gerçi olmasa da olur bir özellik ama olsa tatlış bişey olur şimdiden tesekkurler
Güzel olur du, foruma eğlence neşe katardı. Ama eminim ki getirilecek şu an zamanı değil diye düşünüyorum..

Memloli

Yumurta
Üye
Forumun belirli bir depolama alanı var diye söylemişti tuğkan abi dostum. Yakın zamanda gelecek bir özellik olduğunu sanmıyorum. Yoksa ben de çok isterim kız kulesine karşı duman üfürmeyi.

berkantshn

Yumurta
Üye
Aslında profil fotoğrafına gif konabiliyor şuanda. Ben gif olarak koydum eğer profilime girip profil resmime tıklarsanız hareketli halini görebiliyorsunuz. Sadece forumda gezerken görünmüyor bu. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorum. Düzeltilebilir.

Vazonax

Pupa
Üye
Forumun depolama alanı icin sıkıntı çıkaracağını pek sanmam gif'ler okadar yer kaplamiyorlar ayrica suan yükleyebiliyoruz o dosyaları sadece forumda dolaşırken de hareket etmeleri sağlanacak ekstra yer kaplamayacak mesela @berkantshn yüklemiş ama göremiyoruz suan hatta benimkide gif hemde dediğim gibi daha once baska bi forumda bu vardi ama sıkıntı çıkarır diyorsanız yapacak bise yok

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Daha once baska bir forumda profil fotoğraflarımızı gıf olarak koyabiliyorduk keske burada da olsa gerçi olmasa da olur bir özellik ama olsa tatlış bişey olur şimdiden tesekkurler
hocam belki erken diye düşünülmüş olabilir, ileride getirilebilecek bir özellik.