Payday 2

SZDarkBrn

Yumurta
Üye
ben payday2 almayı düşünüyorum tüm sistem gereksinimleri oyuyor ancak işlemcinin ghz si al
baktım payday2 için en az 2 ghz benim işlemci 1.30 ghz sizce kaldırırmı

FurkanYüksel

Yumurta
Üye
sa ben payday2 almayı düşünüyorum tüm sistem gereksinimleri oyuyor ancak işlemcinin ghz si al
forumda böyle şeyler konuşmak yasak değilmi ben diğer kategorisini listede olmayan canlılar için biliyorum

Bulut_Mercan

Kraliçe Karınca
Üye
"Diğer" Kategorisinde bunu paylaştığı için yasak değil fakat bu platformda bu soruya cevap geleceğini zannetmiyorum.

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Diğer kategorisinde bu tarz şeylerden bahsetmemeniz daha doğru olur. Dikkat ederseniz bu kategoriyi kullanan arkadaşların neredeyse tamamı, bir fikir aradığı için ya da beslediği canlı üzerine kategori olmadığında konu açıyor. Forumu ilgilendiren "diğer" konuları olmasını rica ediyoruz. Bu tarz şeyleri paylaşabileceğiniz, çok daha iyi yanıt alabileceğiniz forumlar da var. Oralara sorunuz.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
sa ben payday2 almayı düşünüyorum tüm sistem gereksinimleri oyuyor ancak işlemcinin ghz si al
1.30 GHz belki az kalabilir ama diğer bileşenler iyiyse düşük ayalarda çalıştırabilir. İyi çalışmazsa iade edersiniz zaten. Payday 2 gibi basit bir oyunun diskte bu kadar yer kaplaması oyundan soğutuyor biraz. O boyutta bir oyunu indirdikten sonra çalışmaması sinir bozar gerçekten. Bir de diğer kategorisinde herhangi bir şey hakkında konu açmak sorun yaratmaz. Fakat yardım bulmak açısından sizin için sorun olabilir. Bunlarla çok daha ilgili olan forumlar var.

drusus

Pupa
Üye
Diğer kategorisinde bu tarz şeylerden bahsetmemeniz daha doğru olur. Dikkat ederseniz bu kategoriyi kullanan arkadaşların neredeyse tamamı, bir fikir aradığı için ya da beslediği canlı üzerine kategori olmadığında konu açıyor. Forumu ilgilendiren "diğer" konuları olmasını rica ediyoruz. Bu tarz şeyleri paylaşabileceğiniz, çok daha iyi yanıt alabileceğiniz forumlar da var. Oralara sorunuz.
“Egzotik hayvanlar harici her şey!” Yazıyor ancak açıklama kısmında 🤔. Yanıt alma açısından sorun olabilecek olsa da bu kategorinin var olma amacı bu tarz forumun ana amacından bağımsız konular benim anladığım.

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
“Egzotik hayvanlar harici her şey!” Yazıyor ancak açıklama kısmında 🤔. Yanıt alma açısından sorun olabilecek olsa da bu kategorinin var olma amacı bu tarz forumun ana amacından bağımsız konular benim anladığım.
Emin olun eksik olan çok şey var. Örneğin imla kurallarına uyulmaması gibi? Halledilecek.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Öyle zaten doğru anlamışsınız.