Öneri

celilcem

Pupa
Üye
Hocam biliyorum çok alaksız ama film önerisi verirmisiniz canım çok sıkılıyor.

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/jhJ3c
Akvaryum Moderasyon
Üye
the invention of lying, in time, the truman show gibi gibi. Anlık olarak bunlar geldi aklıma, her biride orijinallerdendir. İn time pek de orijinal denemez ama oda bence çok güzel bir iş.

celilcem

Pupa
Üye
american psycho güzel filmdir içinde biraz kötü öğeler barındırıyor, +18 sanırsam izlemek size kalmış keyifli izlemeler 🙂
Bu filmi daha önce görmüştüm ama izlememiştim daha çok Marvel yapımı dizi film izliyor adamlar yapıyor benim için en önemli olanı sürükleyici olması

ömerr

Pupa
Üye
Bu filmi daha önce görmüştüm ama izlememiştim daha çok Marvel yapımı dizi film izliyor adamlar yapıyor benim için en önemli olanı sürükleyici olması
bahsettiğim filmde sürükleyici + olarak kadın kokusunuda öneririm eski bir filmdir, türü ise dram.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

izliyor yerine izliyorum demek istediniz sanırım

efetrhan

Pupa
Üye
eğer chill bişeyler arıyorsan american vandal güzel bir dizi kafa dağıtır hem gerçek olaylar dönüyor. iki liseli okullarında olan yemeklerine mushil katılma olayını dedektiflik yaparak çözüyorlar. baya ishal dışkı ile sıvanıyor okul. hem de belgesel gibi çekiyolar bu süreci. sonrasında netflix bu içeriği satın alıp 2. sezonunu çektirtiyolar başka bir olay için.

celilcem

Pupa
Üye
eğer chill bişeyler arıyorsan american vandal güzel bir dizi kafa dağıtır hem gerçek olaylar dönüyor. iki liseli okullarında olan yemeklerine mushil katılma olayını dedektiflik yaparak çözüyorlar. baya ishal dışkı ile sıvanıyor okul. hem de belgesel gibi çekiyolar bu süreci. sonrasında netflix bu içeriği satın alıp 2. sezonunu çektirtiyolar başka bir olay için.
Eyv bunu izlicem 😂

Ünal

Larva
Üye
Efsane filmler
Fury
Esaretin bedeli
Ben efsaneyim (!)
Uncharted

Seyahatname

Yumurta
Üye
Dostum müq bir dizi var 12 bölüm seveceğini düşünüyorum Netflix dizisi All of us are Dead
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Korsanda izleyebilirsin
Dostum müq bir dizi var 12 bölüm seveceğini düşünüyorum Netflix dizisi All of us are Dead

FurkanYüksel

Yumurta
Üye
Hocam biliyorum çok alaksız ama film önerisi verirmisiniz canım çok sıkılıyor.
Bence anime izlemeyi denemelisin onun dışında marvelin tüm filmlerini ve dizilerini sırasına göre izleyebilirsin(ben sırasız izlemiştim s.l.k gibi)cargo diye bı film var netflixfe daha rahat bulursun ben aşırı film izlemedim sevdiğin tarzı YouTube'dan öneri videolarından bulabilirsin iyi seyirler