Nasıl bakicam

Kremants

Yumurta
Üye
Bir adet albo tarantula sipariş ettim geliyor büyük olanlarına nasıl bakicagimi biliyorum l3 ve nasıl bakicam yani altına torf koyucam küçük nar ekşisi kabında mağarası yok nem yok su kabı yok yani bakamıyorum dediğim l3 seviyedeki bir tarantulanin habitatı nasıl olmamalı ve nemi karanlık ortamı nasıl olmalı birde un kurdu mu veriyim yoksa bufalo kurdumu

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
sos kabı değil numune kabı kürdan kabı kullanın birkaç cm cocopeat olması iyi olur torfun 1/3ü nemli olsa yeter mağra su kabına gerek yok ışık olarak da özel bir şey ayarlamaya gerek yok, uygun boyda olduğu sürece un kurdu da bufalo da verebilirsiniz
araştırma yapmadan bakımını bilmeden canlı sipariş etmeyin kolay bir tür sorun olmaz ama sorun çıkaracak bir tür de olabilirdi adlığınız

Kremants

Yumurta
Üye
sos kabı değil numune kabı kürdan kabı kullanın birkaç cm cocopeat olması iyi olur torfun 1/3ü nemli olsa yeter mağra su kabına gerek yok ışık olarak da özel bir şey ayarlamaya gerek yok, uygun boyda olduğu sürece un kurdu da bufalo da verebilirsiniz
araştırma yapmadan bakımını bilmeden canlı sipariş etmeyin kolay bir tür sorun olmaz ama sorun çıkaracak bir tür de olabilirdi adlığınız
Arkadaşın bana attığı videoda sos kabindaydi gelince kürdan kabına alırım araştırmasını da yaptım bu arada sadece bu küçük türlerde magra ve nem gerekiyormu onu sordum videolarda belirtmiyorlardi albo alıyorum ve forumdan birisiyle konuşarak aldım ilk olucagi için uygun türü aldım birde