Mrb Ben Oğuzhan

ogzdgn

Yumurta
Üye
  • İsmim Oğuzhan yaş 32 ve Ankarada yaşıyorum Lise Mezunuyum
  • Tuğkanın karınca çiftliği youtube kanalı izleyerek karıncalara merak saldım ve bayadır araştırmalar yapıyıyorum daha önceleri muhabbet kuşu ve kedi sahibiydim malesef onlar artık yoklar. Bende yeni bir deneyim yaşamak istiyorum bunu yaparkende siz değerli arkadaşlarımın bilgilerinide almak isterim çünki bu hayvanlarda can taşıyorlar neyin nasıl oldugunu öğrenmek isterim sizlerden.

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
  • İsmim Oğuzhan yaş 32 ve Ankarada yaşıyorum Lise Mezunuyum
  • Tuğkanın karınca çiftliği youtube kanalı izleyerek karıncalara merak saldım ve bayadır araştırmalar yapıyıyorum daha önceleri muhabbet kuşu ve kedi sahibiydim malesef onlar artık yoklar. Bende yeni bir deneyim yaşamak istiyorum bunu yaparkende siz değerli arkadaşlarımın bilgilerinide almak isterim çünki bu hayvanlarda can taşıyorlar neyin nasıl oldugunu öğrenmek isterim sizlerden.
Hoş geldin Oğuzhan abi, Allah rahmet eylesin. Biz de aynen o şekil de merak saldık ve nisan ayını bekliyoruz. Discord adresine gelip sohbet edebilir ve ya soru sorabilirsin https://discord.gg/ZBZzkbqX Tekrar hoş geldin aramıza..