Messor structor 17 18 derecede koloni kurabilir mi?

Dayiii

Yumurta
Üye
Bi proje için okulda 3 adet messor kraliçeleri besliyoruz fakat ilk günden sabah geldiğimde sıcaklığın 17 18 derece olduğunu gördüm 12 V lık bir ısıtıcı kullandim bu yeterli midir ya da hiç 17 18 derece de messor structor besleyen oldu mu ısıtıcıyı güçlendirmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Söylemeye çalıştığın şeyi anlamadım. +25 lazım derken bunu bir kural olarak söylemedim, 25 derecenin aşağısında hiçbir şey olmaz olarak da söylemedim. Her ne kadar cinse göre değişse de sıcaklıkların yumurta üretim verimlerini, yumurtaların çıkma hızını arttırdığını kanıtlayan ampirik çalışmalar var. Bundan dolayı +25 derece üzeri olması ideal olarak söyledim. Bir şey kanıtlamana gerek yok.

mirzabedii

Yumurta
Üye
Söylemeye çalıştığın şeyi anlamadım. +25 lazım derken bunu bir kural olarak söylemedim, 25 derecenin aşağısında hiçbir şey olmaz olarak da söylemedim. Her ne kadar cinse göre değişse de sıcaklıkların yumurta üretim verimlerini, yumurtaların çıkma hızını arttırdığını kanıtlayan ampirik çalışmalar var. Bundan dolayı +25 derece üzeri olması ideal olarak söyledim. Bir şey kanıtlamana gerek yok.
kanıtlamaya çalıştığımı mi düşündün? neden bu kadar taktın onu da anlamadım. sadece benimkinin böyle olduğunu söyledim

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
kanıtlamaya çalıştığımı mi düşündün? neden bu kadar taktın onu da anlamadım. sadece benimkinin böyle olduğunu söyledim
Niye takayım. Ve yazıp soru işareti attım çünkü neden yazdığını anlamadım. Sen de soru işareti atınca açıkladım çünkü yanlış anlaşıldığımı düşündüm. Bu kadar.