Memati

Proxyma

Yumurta
Üye
IMG20221025223446.jpgMerhaba, arkadaşı 8-9 gün önce sahiplendim bu gün beslemeyi denedim tekrar yine sonuç alamadım abdomenide küçülmüyo ve sanırım abdomeni iyi durumda bunun sebebi nedir ? Kabuk mu atacak kabuk atacaksa neden atmıyor olabilir ? Aydınlatırsanız sevinirim . İyi forumlar

karıncabuldum

Pupa
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 19679Merhaba, arkadaşı 8-9 gün önce sahiplendim bu gün beslemeyi denedim tekrar yine sonuç alamadım abdomenide küçülmüyo ve sanırım abdomeni iyi durumda bunun sebebi nedir ? Kabuk mu atacak kabuk atacaksa neden atmıyor olabilir ? Aydınlatırsanız sevinirim . İyi forumlar
Kanka bi kere örümceğin yuva yapacağı bi alan yok yapacaksanız altina torf sonra bi kaç yaprak ve bir plastik kabı alıp bi yerini diktortgen şeklinde kesmek örümceğin girebileceği sekilde

Proxyma

Yumurta
Üye
Kanka bi kere örümceğin yuva yapacağı bi alan yok yapacaksanız altina torf sonra bi kaç yaprak ve bir plastik kabı alıp bi yerini diktortgen şeklinde kesmek örümceğin girebileceği sekilde
Yok farklı bi kaba almıştım kendi kabının içine kurt kaçırdığım için yoksa kendi yaşam alanı var

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 19679Merhaba, arkadaşı 8-9 gün önce sahiplendim bu gün beslemeyi denedim tekrar yine sonuç alamadım abdomenide küçülmüyo ve sanırım abdomeni iyi durumda bunun sebebi nedir ? Kabuk mu atacak kabuk atacaksa neden atmıyor olabilir ? Aydınlatırsanız sevinirim . İyi forumlar
Verdiğiniz kurt canlı ile neredeyse aynı boyda bir kurt. Daha küçük bir kurt vermeyi deneyin. Ayrıca un kurdu yerine morio ve Buffalo kurdu kullanmanızı tavsiye ederim. Tek tip besleme yapmayın canlıya. Besleme yapmak için ayrı bir kaba almanız gerekmiyor canlı strese girdiği için bile yemiyor olabilir. Abdomeni normal gibi şuanda.

phawula

İşçi Karınca
Üye
Canlının yemi kabul etmesi için ilk bulunduğu kabın içerisinde kendini güvende hissetmesi lazım, burada canlı muhtemelen stres altında ayrıca arkadaşların dediği gibi yem ona büyük gelmiş. İlk olarak teraryumu hazırla, 5-6 gün sonra ideal boyda yem ile dene. Bu arada canlın kabukta olabilir çünkü renk gitmeye başlamış aynı zamanda abdomen üzeri hafif kelleşme var gibi

Proxyma

Yumurta
Üye
Dediğim gibi canlımın teraryumu var 2 dakikalığına boş bir kaba almam gerekti hazır almışken böyle bir fotoğraf çektim. Ayrıca beslemek içinde farklı kaba almıyorum dediğim gibi tamamen denk geldi

Proxyma

Yumurta
Üye
Verdiğiniz kurt canlı ile neredeyse aynı boyda bir kurt. Daha küçük bir kurt vermeyi deneyin. Ayrıca un kurdu yerine morio ve Buffalo kurdu kullanmanızı tavsiye ederim. Tek tip besleme yapmayın canlıya. Besleme yapmak için ayrı bir kaba almanız gerekmiyor canlı strese girdiği için bile yemiyor olabilir. Abdomeni normal gibi şuanda.
Morio veriyorum zaten fotoğrafta çok un kurduna benzemiş nedense