Mantisim ne zaman tekrar yemeye başlar?

UBG_Mnts

Yumurta
Üye
Mantisim bugün kabuk değiştirmiş ve kanatları çıkmış. önceki 2 gün verdiğim un kurtlarini kabul etmedi, bunu doğal karşılıyorum ama Ne zaman tekrar yemeye başlar acaba? Bir fotoğrafını ekliyorum. Daha önce 2 kez un kurdu yedi, bazen güve ve karasinek veriyorum. Birde ne süreyle beslemeliyim hiç bilmiyorum günde 5 6 sinek yediği oldu 1 tane un kurdu yediği de bu konularda bilgilendirirseniz sevinirim.

UBG_Mnts

Yumurta
Üye
.

Ekli dosyalar

• 20220816_163010.jpg
    20220816_163010.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 37

Mantis_

Asker Karınca
Ekip
Deneyimli Hobici
Üye
Mantisiniz son kabuğunu atarak yetişkin olmuş. Tabii ki çiftleşmesi için doğaya salmanızı tavsiye ediyorum. Salmazsanız 3-4 gün 1 hafta arası bir besleme sıklığı oluşturabilirsiniz, beslemede ne kadar yiyeceğini yemin canlının boyutuna oranla siz karar verebilirsiniz.

Pixel

Yumurta
Üye
Mantisiniz son kabuğunu atarak yetişkin olmuş. Tabii ki çiftleşmesi için doğaya salmanızı tavsiye ediyorum. Salmazsanız 3-4 gün 1 hafta arası bir besleme sıklığı oluşturabilirsiniz, beslemede ne kadar yiyeceğini yemin canlının boyutuna oranla siz karar verebilirsiniz.
Bence bi Kapuk daha attıktan Sonra Salmali Ozaman yaşama şansı daha yükselir tabi siz daha iyi bilirsiniz çok yorum yapmıcam oyüzden

Yaşar_Kabkap

Yumurta
Üye
Bence bi Kapuk daha attıktan Sonra Salmali Ozaman yaşama şansı daha yükselir tabi siz daha iyi bilirsiniz çok yorum yapmıcam oyüzden
Yazınız çok özensiz ve dikkatsizce yazılmış,okunurluğu epey az. Lütfen noktalama işaretli ve özenli bir şekilde yazın. Lütfen daha çok dikkat edin.

Pixel

Yumurta
Üye
Yazınız çok özensiz ve dikkatsizce yazılmış,okunurluğu epey az. Lütfen noktalama işaretli ve özenli bir şekilde yazın. Lütfen daha çok dikkat edin.
Yazmaya çalışıyorum fakat olmuyor telde oldum için geri düzenliyor