MALATYA MUSTAFA 17

DeadLoop

Yumurta
Üye
Ben Mustafa 17 yaşındayım Malatya da yaşıyorum bu hobi konusunda mantis, karınca ve bazı küçük örümcek türlerinde tecrübeliyim ayrıca tarantula beslemek çok istiyorum benden bu kadar.Bu arada forum hayırlı olsun çok iyi oldu en azından bilmediğimiz konular hakkında bilgileniriz yardımlaşırız.

ÖmerAstam

Larva
Üye
Ben Mustafa 17 yaşındayım Malatya da yaşıyorum bu hobi konusunda mantis, karınca ve bazı küçük örümcek türlerinde tecrübeliyim ayrıca tarantula beslemek çok istiyorum benden bu kadar.Bu arada forum hayırlı olsun çok iyi oldu en azından bilmediğimiz konular hakkında bilgileniriz yardımlaşırız.
Merhaba öncelikle Hoş geldiniz. Aşağıdaki şablonu inceleyerek kendinizi tanıtmanızı rica ederim.

İlgili forum 5 kuralını incelemenizi , ilerideki konularda ve yazımlarda dikkate almanızı rica ediyorum.

Forum "5" kuralı! Mutlaka okuyun.

Yazım imla kurallarına uyulması ( Büyük küçük harf, noktalama işaretleri )
Tek kelime cevapların, özensiz mesajların atılmaması.
"Ara" özelliğini kullandıktan sonra konuların açılması veya soru sorulması
Din, dil, ırk, siyaset vb. konulara girilmemesi.
Hobiyi ve yardım etmeyi sevmek, benimsemek.

Şablon :
Kendinizle ilgili paylaşabileceğiniz temel kişisel bilgiler: Ad, Yaş, Yaşadığınız yer, eğitiminiz vb.
Hobicilik ile ilgili deneyimleriniz veya tecrübelerinizin kısa bir özeti: Hobide yeniyim, tecrübeliyim, ilgi alanlarım vb.
Forum dahilinde beklentileriniz, aktifliğiniz veya amaçlarınız hakkında yorumlarınız
Varsa canlılarınızın veya sizi tanımlayan değerlerin görselleri vb.
Sevgilerimizle!