Makro çekim için kamera

EnesAnT

Larva
Üye
Bahsettiğiniz lensi ben de kullanıyorum. Almayı düşünen arkadaşlar için şunu önerebilirim:
Telefonunuzda makro modu varsa lensi o modda kullanın. Her telefonda olmayabilir ama telefonunuz izin veriyorsa zoom da yapın.
Ben bu şekilde fotoğraf çekiyorum ve cihazım (Honor 8C) çok iyi olmamasına rağmen bence yeterli sonuçlar veriyor. Örnek olması açısından paylaşayım. Görselleri kalitesi daha da düşmesin diye link paylaşıyorum:

Ayrıca şu konuda da @Barkın kendi çekimlerini paylaşmıştı, göz atabilirsiniz:
Telefonum Poco X3 Pro, telefonun kendi macro özelliği var ama yeterli değil gibi.
Bu lensi almayı düşünüyordum ama
Sizin attığınız linkteki baya iyiymiş. Alacak
arkadaşlar bencede bunu almalı. Barkın abinin paylaştığı fotolara bakınca lensin gayet yeterli olduğu anlaşılıyor. 700-800 liralık almaya gerek yok gibi 🙃

eneeess

Pupa
Üye
Bahsettiğiniz lensi ben de kullanıyorum. Almayı düşünen arkadaşlar için şunu önerebilirim:
Telefonunuzda makro modu varsa lensi o modda kullanın. Her telefonda olmayabilir ama telefonunuz izin veriyorsa zoom da yapın.
Ben bu şekilde fotoğraf çekiyorum ve cihazım (Honor 8C) çok iyi olmamasına rağmen bence yeterli sonuçlar veriyor. Örnek olması açısından paylaşayım. Görsellerin kalitesi daha da düşmesin diye link paylaşıyorum:

Ayrıca şu konuda da @Barkın kendi çekimlerini paylaşmıştı, göz atabilirsiniz:
teşekkürler