Leopard gecko tavsiyeleri

Emircant

Yumurta
Üye
Merhabalar leopard gecko beslemek istiyorum ancak çok bilgili değilim istanbul da ikamet etmekteyim nereden alabileceğimi bile bilmiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim

escaslator

Yumurta
Üye
Merhaba, bildiğim kadarıyla Türkiyede sadece bir adet resmi ithalatçısı var. instagrama pettandzootr yazarsanız sayfaları çıkar. bir kaç gün önce kendilerine aft gecko sordum sadece giant morph olduğunu normallerinin yakında geleceğini söyledirler 10k fiyat verdiler, onlara sorabilirsiniz.

escaslator

Yumurta
Üye
leopard gecko yasal değilmiş yani dediğim yerden alamazsın, ben de hobide yeniyim bilmiyordum kusura bakma lütfen.

escaslator

Yumurta
Üye
Merhabalar leopard gecko beslemek istiyorum ancak çok bilgili değilim istanbul da ikamet etmekteyim nereden alabileceğimi bile bilmiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim
knk instagram a sürüngenhane yazarsan çıkan hesapla iletişime geçebilirsin bugün hikaye paylaştılar leopard gecko gelmiş, ben de bir adet alacağım. 2500tl fiyat verdiler. bazı formlarda güvenilir olduklarını söylüyordu insanlar bana da bugün çok yardımcı oldular.