Lasiodora parahybana yardım

EnesTab

Yumurta
Üye
Lasiodora parahybana beslemek istiyorum tehlikeleri neler veya ısırma ihtimali var mı ısırırsa ne olur ısırmaması için ne yapmam gerek elime alabilir miyim?

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
eline almak için canlı alma handlinge uygun değiller buyük canlı ısırırsa alerjin yoksa dişi zehrinden daha çok etkiler en büyük sorunu bombalama büyük canlı bombaladığına can yakar özellikle astımı vs olan varsa büyük sorun

EnesTab

Yumurta
Üye
Teşekkür ederim küçüklükten alıp uysal yetiştirirsem biraz daha uysal olabilir ama değil mi?

caglarakar

Yumurta
Üye
Teşekkür ederim küçüklükten alıp uysal yetiştirirsem biraz daha uysal olabilir ama değil mi?
Tarantulalarda sahibine alışma tarzı bir mentalite yok, arkadaşın dediği gibi sadece eline alabilmek amaçlıysa doğru bir seçim olmayacaktır senin için. Küçüklükten yetiştirirsen tarantulanın alışmasından daha çok sen nasıl davranacağına alışırsın ve ısırılma şansın bir nebze azalır belki :D

MuratErfidan

Yumurta
Üye
Tarantulalarda sahibine alışma tarzı bir mentalite yok, arkadaşın dediği gibi sadece eline alabilmek amaçlıysa doğru bir seçim olmayacaktır senin için. Küçüklükten yetiştirirsen tarantulanın alışmasından daha çok sen nasıl davranacağına alışırsın ve ısırılma şansın bir nebze azalır belki :D
Kedi alırsan kedi sana alışır, tarantula alırsan sen tarantulaya alışırsın. Yaz bunu güzel söz😄

EnesTab

Yumurta
Üye
Daha sakin ele almaya uygun bir tür önerebilir misiniz murinus vs

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
hocam bu handling için tehlikeli bir tür olabilir. arkadaşların da dedikleri gibi zehrinden ziyade dişlerini canınızı yakabilir. farklı türler için de karınca çiftliğimde gerekli videoları bulabilirsiniz.

caglarakar

Yumurta
Üye
Murinusun ele almaya uygun türlerden düşünmüyorum açıkçası. LP türü ısırmayı son çare olarak kullanır, ısırırsa acıtır arkadaşın dediği gibi, dişleri çok büyük oluyor.

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
Daha sakin ele almaya uygun bir tür önerebilir misiniz murinus vs
Daha da uygunsuz murinus dostum sen gockolara vs yönel belli ki elleşebileceğin bir şeyler istiyorsun tarantular uygun değil sana

EnesTab

Yumurta
Üye
Ah ah rosea yazacağımı murinus yazmışım