Kraliçe ile ilgili

uygarbakar

Yumurta
Üye
Arkadaşlar bende şuan iki tane kraliçe var 1.sorum ilk kraliçem yumurtalarını çıkardı 2 gün önce şekerli su vermeli miyim işçiler çıkmadan?
2.sorum babam bir kraliçe bulmuş ama bir anteni ve bir bacağı yok yinede tüpe koydum yumurta verir mi acaba?

Anglachelon

Yumurta
Üye
1. sorunun cevabı elindeki kraliçenin cinsine göre değişir. Eğer elindeki kraliçenin cinsini söylersen yardım edebilirim. 2. sorunun cevabı ise duruma bağlı, her hayvan aynı tepkileri vermez.

efekan

İşçi Karınca
Üye
cinsi tetramorium
Babanızın bulduğu kraliçe yaşayabilir. Ancak bir annteninin eksikliğinden dolayı biraz sersem bibi yürüyebilir. Bir gözünü kaybeden birisi gibi yani. Bacağının kaybından dolayı da bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Yinede bu söylediklerim olabilir de, olmayabilir de.

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
1-) Şekerli su vermeyiniz
2-) Anten kaybı önemli bir detay, karıncalar iletişimi antenler yardımıyla yapar. Ama bu yumurta bırakamaz anlamına gelmiyor

uygarbakar

Yumurta
Üye
Babanızın bulduğu kraliçe yaşayabilir. Ancak bir annteninin eksikliğinden dolayı biraz sersem bibi yürüyebilir. Bir gözünü kaybeden birisi gibi yani. Bacağının kaybından dolayı da bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Yinede bu söylediklerim ola

efekan

İşçi Karınca
Üye

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Fuly claustraldir(ilk işçiye kadar besin ihtiyacı yoktur).