Kraliçe için site

KaanDE

Yumurta
Üye
Yakın zamanda karınca hobisine başlamak istiyorum. İlk olarak messor ile başlamak istiyorum fakat satın almak için site bulamıyorum underground ant world sitesinden almayı düşünüyorum güvenilir mi? önerebileceğiniz bir site var mı?

Claw

İşçi Karınca
Üye
Nerede yaşıyorsunuz? Şu sıralar çok fazla Messor bulabilirsiniz.

KaanDE

Yumurta
Üye
istanbul küçükçekmece havalar hafif ısındığından beri neredeyse 2-3 günde bir aramaya çıktım fakat hiçbir şekilde bulamadım siteden alsam bir sıkıntı çıkar mı

Claw

İşçi Karınca
Üye
Siteden almayın. Birkaç hafta sonra yığınla bulursunuz boşuna para vermenize gerek yok.

Merdcan

Yumurta
Üye
Yakın zamanda karınca hobisine başlamak istiyorum. İlk olarak messor ile başlamak istiyorum fakat satın almak için site bulamıyorum underground ant world sitesinden almayı düşünüyorum güvenilir mi? önerebileceğiniz bir site var mı?
Tam mevsimindeyiz boşa para vermeye gerek yok zaten sitelerde satılan Messorlara biçilen fiyat gereksiz fazla bulmaya çalışsanız eminim 1 den fazla kraliçe bulabilirsiniz ayrıca keyifli bir yürüyüşde olur sizin için

muhammedberk

Larva
Üye
Birkaç taktik var kolay bulmak istiyorsan yağmur yağdık tan sonra aramak mesela yada araların da pek mesafe olmayan bir kaç koloniyi sürekli gözlemlemek yada ormanlık alanlarda suya yakın yerler de ara bulamadın diyelim en sonda bazı youtube kanalarının mağazaları var ordan alabilir sin ama kim bir kraliçeye 90tl vermek ister

Merdcan

Yumurta
Üye
Birkaç taktik var kolay bulmak istiyorsan yağmur yağdık tan sonra aramak mesela yada araların da pek mesafe olmayan bir kaç koloniyi sürekli gözlemlemek yada ormanlık alanlarda suya yakın yerler de ara bulamadın diyelim en sonda bazı youtube kanalarının mağazaları var ordan alabilir sin ama kim bir kraliçeye 90tl vermek ister
160 tl*

BeyDiesT

Yumurta
Üye
underground ant world gayet güzel ancak yinede arkadaşların dediği gibi bulmanı öneririm tam mevsimindeyiz. Ama 50 60 işçili koloniler var orada, onlardan alıp deneyimini hızlandırmak istersen orası başka.