Kıymayı yemiyorlar

Adamınbiri

Yumurta
Üye
Formica kolonime sucuk vermiştim 1 saattir sucuk hiç değişim yok sadece bir işçi sucuğun yanında dolanıyordu

Yaşar_Kabkap

Yumurta
Üye
Kıyma veya sucuk yerine haşlanmış yumurta beyazı, döner (bir dönerciden bir parça istesen para alacaklarını sanmıyorum) , sosis, salam ve daha fazlasını verebilirsiniz. Sadece kıyma,sucuk ve canlı yem vermeniz gerekli diye birşey yok sonuçta

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Yemeyebilirler zaten, alternatif proteinlerin hiçbirini de kabul etmeyebilirler. Bu yüzden bence canlı yem de edinmeniz gerekiyor.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Tüm alternatifleri imkanı oldukça denemeli durumu ailesi onaylayacaksa ailesiyle konuşmalı, duruma göre canlı yem almalı bence. *BENCE*
O kısım beni bağlamıyor. Benim önerim yemden yana. Ben kolonilerime genelde kabul ettiremiyorum zaten alternatif şeyleri.

Adamınbiri

Yumurta
Üye
Kıyma veya sucuk yerine haşlanmış yumurta beyazı, döner (bir dönerciden bir parça istesen para alacaklarını sanmıyorum) , sosis, salam ve daha fazlasını verebilirsiniz. Sadece kıyma,sucuk ve canlı yem vermeniz gerekli diye birşey yok sonuçta
Yumurta beyazını birgün vermiştim yemişlerdi sonraki gün yemediler
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tüm alternatifleri imkanı oldukça denemeli durumu ailesi onaylayacaksa ailesiyle konuşmalı, duruma göre canlı yem almalı bence. *BENCE*
Yakın zamanda alacağım.