Kertenkele satan petshoplar

çinko

Yumurta
Üye
kertenkele beslemek istiyorum fakat nerde arayacağımı bilmiyorum kertenkele satan petshop ve site ismi söylermisiniz ve 1k ve altı fiyat hangi kertenkele türleri vardır yazarmısınızı

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/2R0Ls
Akvaryum Moderasyon
Üye
1k altına bulamazsın sürüngen.

Muhammet18

Pupa
Üye
fat tail gecko, fireskink,peterskink,agama ve iguana daha yok

Muhammet18

Pupa
Üye
Yanlisikladaha yok yazmisim benim bildiğim dahayok yazacaktım özür dilerim

Gloryian

Yumurta
Üye
Agama agama nereden bulabilirim
İnstagram petandzootr. Yasal çipli ve faturalı satılıyor. Yeni ithalat yapılacaktı en son iletişime geçerek agama agama gelip gelmeyeceğini öğrenebilirsin. Ama çipli ve faturalı olduğu için ucuza bulamazsın. Agama agama masraflıdır. Kendi diğer sürüngenlere göre ucuzdur ama bildiğim kadarıyla uvb istiyor ışık istiyor büyük bir teraryum ayarlaman gerek. Handlingde yapamazsın. Agama istiyorsan sadece görüntü katacağını ve eline alıp rahat rahat sevemeyeceğini bilerek almalısın. Eğer handling istiyorsan yasal olarak aft gecko alabilirsin fiyatı 7k idi en son. Ama pahalı gelirse leopar veya crested gecko da alabilirsin. Leopar ve aft yer crested ağaç türüdür. Handlingleri de güzeldir. Fakat leopar handlingde biraz daha hareketlidir. Crested ise sürekli zıplamaya çalışacaktır. İstersen daha yardımcı olabilirim bildiğim kadar.