Karınca günlüğüm

RüzgarDeveci07

İşçi Karınca
Üye
Zaten sadece birer türden koloni tutuyorum elimde artık sahiplendirmeyi yapmam tabi yine elimde bir sürü koloni olmaz ise.

RüzgarDeveci07

İşçi Karınca
Üye
Bu arada nemlendirme yerine giden telde delik vardı karınca kaçtı bende silikonladım firimaya bildirim hediye gönderecekler.😋

bu arda yanlış isim yazmışım pisiko sahiplendirildi

Son düzenleme:

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/2R0Ls
Akvaryum Moderasyon
Üye
Çok güzel gözüküyor. Ben maalesef planktonun kolonisini batırdım, 14 işçiden 5 kaldı ama şu anlık durumları iyi gibi, yumurtaları da bolca var.

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/2R0Ls
Akvaryum Moderasyon
Üye
Teşekkürler. ölümler neyden kaynaklı öğrenebildinmi
Aresle baya konuştuk, sağolsun çok yardımı oldu. Protein zehirlenmesi olduğunu söyledi. Geldikleri 3 gün boyunda her gün besleme yapmıştım, birde kendiliğinden ölen bir morio kurdunu vermiştim. Benim niyetim hızlıca koloniyi büyütmekti ama maalesef hızlıca küçülttüm.

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Aresle baya konuştuk, sağolsun çok yardımı oldu. Protein zehirlenmesi olduğunu söyledi. Geldikleri 3 gün boyunda her gün besleme yapmıştım, birde kendiliğinden ölen bir morio kurdunu vermiştim. Benim niyetim hızlıca koloniyi büyütmekti ama maalesef hızlıca küçülttüm.
Tam anlamıyla protein zehirlenmesi değilde. Neden öldüğünü bilmediğimiz bir kurdu verdiğimiz için ölme ihtimallerinin daha yüksek olduğunu söyledim. Tabi diğerini de söyledim ek olarak. Eh bazen böyle hatalar oluyor. Zararın neresinden dönsek kardır

Umudu

Pupa
Üye
Tam anlamıyla protein zehirlenmesi değilde. Neden öldüğünü bilmediğimiz bir kurdu verdiğimiz için ölme ihtimallerinin daha yüksek olduğunu söyledim. Tabi diğerini de söyledim ek olarak. Eh bazen böyle hatalar oluyor. Zararın neresinden dönsek kardır
Her gün protein vermek sıkıntıya yol açabilir mi yani?