Karınca Çiftliğim mobil uygulama geliştirilmeli

xmertxerenx

Yumurta
Üye
Karınca çiftliğimin kendi mobil uygulaması da geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum en azından forumda ki başlıklar yeniden düzenlenip kafa karışıklığının önüne geçmiş oluruz bu sayede hem hızlı hemde verimli bilgiler alabiliriz Teşekkür ederim 🙏

Kyzaghan

Yumurta
Üye
Karınca Çiftliğim'in Forumunu Mobil'e mi taşımak istiyorsun?
Başlıkların düzenlenmesi gerekiyorsa bu yapılabilir, Mobil uygulama için uğraşmak boşuna uğraş olur fikrimce.

Niko990

İşçi Karınca
Üye
Karınca çiftliğimin kendi mobil uygulaması da geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum en azından forumda ki başlıklar yeniden düzenlenip kafa karışıklığının önüne geçmiş oluruz bu sayede hem hızlı hemde verimli bilgiler alabiliriz Teşekkür ederim 🙏
Bence uygulama haline getirmekten önce forumdaki sıkıntıların, eksiklerin giderilmesi daha doğru olur.

Ünal

Larva
Üye
Ana ekrana taşıma var gogledeki siteleri uygulamaya pek gerek yok o yüzden ama biraz daha düzenleme getirile bilir

xmertxerenx

Yumurta
Üye
Karınca Çiftliğim'in Forumunu Mobil'e mi taşımak istiyorsun?
Başlıkların düzenlenmesi gerekiyorsa bu yapılabilir, Mobil uygulama için uğraşmak boşuna uğraş olur fikrimce.
Aslında mobil uygulama da güzel olur bu forumun hem daha düzenli hem daha iyi olur diye düşünüyorum

xmertxerenx

Yumurta
Üye
Ana ekrana taşıma var gogledeki siteleri uygulamaya pek gerek yok o yüzden ama biraz daha düzenleme getirile bilir
Ana ekrana taşımayı biliyorum evet ama mobil uygulama en azından biraz daha düzenli olur diye düşünüyorum hem daha kolay girişimiz olur forumda

Vedad

İşçi Karınca
Üye
Fikrimce mobil uygulama olursa yeni üye girişi azalacaktır. Forumda açılan konular google aratmalarına göre insanların karşısına düşüyor. ayrıca burdaki bilgilerden insanlar yararlanıyor.

xmertxerenx

Yumurta
Üye
Fikrimce mobil uygulama olursa yeni üye girişi azalacaktır. Forumda açılan konular google aratmalarına göre insanların karşısına düşüyor. ayrıca burdaki bilgilerden insanlar yararlanıyor.
Kanka aynı şey mobil uygulamaya da dönebilir bence üye girişi azalır mı onu bilemem ama burada ki kayıtlar mobil uygulamaya da geçer yani sıkıntı olucağıni sanmıyorum