Karınca Beslemek İstiyorum

Slayer

Yumurta
Üye
Selam arkadaşlar karınca hobisine başlamak istiyorum ama nasıl elde edebilirim bilmiyorum Manisa’da yaşıyorum ve uçuş zamanlarını nerden bulucağımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Selam arkadaşlar karınca hobisine başlamak istiyorum ama nasıl elde edebilirim bilmiyorum Manisa’da yaşıyorum ve uçuş zamanlarını nerden bulucağımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
Selamlar Slayer, öncelikle karınca hobisine hoşgeldin ^^ karıncalar hakkında başlangıç bilgilerine erişmek için Karınca Çiftliğim kanalı Oynatma Listelerinden Karınca hobisiyle ilgili önemli ölçüde bilgi elde edinebilirsin. Aklına takılan, bir şey olursa gelip bize danışabilirsin. :)

EgzotikHane

Yumurta
Üye
Tuğkan abinin videolarını izlemelisin çok net anlatıyor Tuğkan abi linki bırakıyorum

Ayriyeten kafana bir şey takılırsa sorabilirsin.

Slayer

Yumurta
Üye
Tuğkan abinin videolarını izlemelisin çok net anlatıyor Tuğkan abi linki bırakıyorum

Ayriyeten kafana bir şey takılırsa sorabilirsin.
Kafama takılan şu karınca bulamıyorum videolarını hepsini izledim messor beslemek istiyorum ama bulamıyorum

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
@Elraen'in paylaştığı tablodan türlerin yaklaşık uçuş zamanlarını görebilirsin. Uygun zamanlarda kraliçeni dışarıdan kendin bulabilirsin veya başka hobicilerden temin edebilirsin.

NOVAS34

Yumurta
Üye
Manisada tam olarak ne zaman uçuşlar başlar bilemiyorum ama gemek olarak mart nisan gibi uçuşlar başlar.orman doğa parkı gibi yerlere gidip hem temiz havayı alıp hemde karınca arayabilirsin eğer yürüme yolu gibi patika yollar varsa köşelere bakarak gidersen kraliçe karınca bulma ihtimalini arttırırsın

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Kafama takılan şu karınca bulamıyorum videolarını hepsini izledim messor beslemek istiyorum ama bulamıyorum
Öncelikle kraliçe karınca bulabilmek için şansa da ihtiyacın var Slayer, doğru yerleri arıyorsan şansa ihtiyacın var :)

Slayer

Yumurta
Üye
Selamlar Slayer, öncelikle karınca hobisine hoşgeldin ^^ karıncalar hakkında başlangıç bilgilerine erişmek için Karınca Çiftliğim kanalı Oynatma Listelerinden Karınca hobisiyle ilgili önemli ölçüde bilgi elde edinebilirsin. Aklına takılan, bir şey olursa gelip bize danışabilirsin. :)
Teşekkürler hepsini izledim dediğim gibi bilgim var besleme hakkında hasatçı tür olan messor beslemek istiyorum fakat bulamıyorum sorun orda

EgzotikHane

Yumurta
Üye
Messor dediğimiz tür kış ayında uçan bir tür değil Denizlide hep haziran aylarında buldum ben. Ayrıca kendini messor diye kısıtlama ben Lasiusla başladım.

Slayer

Yumurta
Üye
Manisada tam olarak ne zaman uçuşlar başlar bilemiyorum ama gemek olarak mart nisan gibi uçuşlar başlar.orman doğa parkı gibi yerlere gidip hem temiz havayı alıp hemde karınca arayabilirsin eğer yürüme yolu gibi patika yollar varsa köşelere bakarak gidersen kraliçe karınca bulma ihtimalini arttırırsın
Dağda çok geziyorum köpeklerimden dolayı ama bende şans yok galiba

NOVAS34

Yumurta
Üye
Dağda çok geziyorum köpeklerimden dolayı ama bende şans yok galiba
Bi tık şans işi zaten.Bir gün 10tane buluyosun bazı gün hiç bulamıyosun.eğer başka bir bölgeye gidebilme şansın varsa ordada bakabilirsin.

Slayer

Yumurta
Üye
Bulucaz bi şekilde arkadaşlar teşekkürler yardımınız için

Chinesis

Yumurta
Üye
Tamamen şans işi ilkbahar-yaz aylarında futbol sahaları basketbol saharalrı tenis kortları vb. yerlerin kenarlarını ara