Karınca bakmaktan sıkıldım 😞

Akslepioss

Yumurta
Üye
Arkadaşlar ayalrdır baktığım karıncalar artık yumurtladı her biri 30-40 işçiye ulaştı hatta bir tane koloniyi 3D printed bir yer bile yaptım. Ama son 1,5 haftadır o kadar isteksizim ki yani çekmeçeyi açıp beslemee bile elim gitmiyor. Bu iş ne zaman bitecek yani ilk başlarda amacım vardı karınca bulmak, yumurtlama , ilk işçiler, artık bir heyecanı kalmadı karıncalara zaten gün yoğunluğundan bakamıyordum artık keyfimde kalmadı. Hayvanlara acıyorum ya ama o kadar isteksizim sizden istediğim biraz motivasyon hiç bu duruma düştünüzmü ? Tad alamıyorum artık karınca bakmaktan. Biraz destek olursanız çok mutlu olurum gerçekten.

npc_Tetra

Yumurta
Üye
Bi ara bendede öyle oldu sonra arkadaşlarım karınca beslediğimi fln öğrendi sorular sordular bildiğim kadar hepsini yanıtladım aramızda bu konu hakkında konuştuk fln o aralar hevesim tekrar canlandı şimdi zaten bir sürü kolonim var ve hepsini çok seviyorum sende deneyimlerini bi günlük tutup burda aktarabilirsn hem bu seni hobiye daha çok bağlayacaktır

karıncabuldum

Pupa
Üye
Arkadaşlar ayalrdır baktığım karıncalar artık yumurtladı her biri 30-40 işçiye ulaştı hatta bir tane koloniyi 3D printed bir yer bile yaptım. Ama son 1,5 haftadır o kadar isteksizim ki yani çekmeçeyi açıp beslemee bile elim gitmiyor. Bu iş ne zaman bitecek yani ilk başlarda amacım vardı karınca bulmak, yumurtlama , ilk işçiler, artık bir heyecanı kalmadı karıncalara zaten gün yoğunluğundan bakamıyordum artık keyfimde kalmadı. Hayvanlara acıyorum ya ama o kadar isteksizim sizden istediğim biraz motivasyon hiç bu duruma düştünüzmü ? Tad alamıyorum artık karınca bakmaktan. Biraz destek olursanız çok mutlu olurum gerçekten.
Reis eğer bırakırsan içine sonradan pişmanlık düşecek bu foruma yine girersin büyük ihtimal herkesin attigi kolonileri kraliçeleri görünce tekrar baslamak isteyeceksin normaldir bu durum bendede vardi 1 haftada duzeldi düzenli bu foruma girdim gördüm neden bırakayım ki dedim devam ettin bence birakma

Topirak

Majör Karınca
Üye
Bendede oldu bıkma aç besle izle yeni yemler al outworld yap varsa yapay bitki falan koy yani bu hobide iş bitmez