Kargolar neden böyle?

Muhammet18

Pupa
Üye
Bugün bı kargo geldi çekiliş kargosu dediler tam 90 TL ne bu dedim kargo parası nereden geldi dedim Sakarya dedi tamam pahalı felan da çekiliş ucretsiz ben bu malzemeleri burdan alsam zaten 50 TL neden ücret koyuyorlar ki boşuna doksan TLm gitti akvaryum paramdi hemde bunun yuzunde akvaryum yapamicam girmicem bidaha çekilişe felanda

KAANDBK01

Yumurta
Üye
Bugün bı kargo geldi çekiliş kargosu dediler tam 90 TL la ne bu dedim kargo parası nereden geldi dedim Sakarya dedi tamam pahalı felan da çekiliş ucretsiz ben bu malzemeleri burdan alsam zaten 50 TL neden ücret koyuyorlar ki boşuna doksan TLm gitti akvaryum paramdi hemde bunun yuzunde akvaryum yapamicam girmicem bidaha çekilişe felanda
Özel kargo şirketleri hep öyle anlaşma falan yoksa çok yüksek fiyatlar oluyor. Ptt öyle değil ama genelde en fazla 30-40 lira arası oluyor

CreativeHuman

Yumurta
Üye
Özel kargo şirketleri hep öyle anlaşma falan yoksa çok yüksek fiyatlar oluyor. Ptt öyle değil ama genelde en fazla 30-40 lira arası oluyor
Baba önemli olan da beleş kazandığı çekilişe para ödemesi sorun o ucuz bu pahalı değil ki :)

npc_Tetra

Yumurta
Üye
Bugün bı kargo geldi çekiliş kargosu dediler tam 90 TL ne bu dedim kargo parası nereden geldi dedim Sakarya dedi tamam pahalı felan da çekiliş ucretsiz ben bu malzemeleri burdan alsam zaten 50 TL neden ücret koyuyorlar ki boşuna doksan TLm gitti akvaryum paramdi hemde bunun yuzunde akvaryum yapamicam girmicem bidaha çekilişe felanda
Bende kazandım çekiliş ama daha elime gelmedi bildirim geldi kargodan 135 TL alıcı ödeme ama bana gelecek kargo biraz daha ağır olduğu için olabilir