İhtiyaç fazlası canlı yem - hibe - satılık değil

deimosdevil

Yumurta
Üye
Karınca kolonilerim ve geckom için kendi üretimim olan morio ve un kurtları kolonilerim biraz fazlalaştılar. Koloni saglığı için bir kısmını atmak zorunda kalıyorum.

İhtiyacı olan var ise istanbul beykoz kavacıktayım. Kargo ile uğraşmak istemiyorum elde verebilirim.

Kesinlikle ücret karşılığı değildir. Hibedir.

Emre52ege52

Pupa
Üye
Knk şu an İstanbul'da değilim bu ayın sonunda döneceğim morio ve un kurdu alabilirim elden bir şekilde

Muhammet18

Pupa
Üye
kanki ben bu hafta içi alabilirim nereden alacağım acaba ortak bi metroda buluşsak ordan alsam olur mu ailemden gizli alacagım oyuzden

Muhammet18

Pupa
Üye
huzur evi metrosundan alsam olur mu hem sana hem bana yakın

Muhammet18

Pupa
Üye
pardon sana baya uzak mış başka bir arkadaş alsın

deimosdevil

Yumurta
Üye
Herkese iyi akşamlar, iyi hobiler.

yine çok fazla morio kurdu ve yeni dogum dubia oldu elimde (manavı zengin ettim bunlar yüzünden😀) moriolar ortalama 1 cm, dubialar ise 0.5 cm.

Ay sonuna kadar sürekli iş seyahatine çıkacagım için Kasım başı itibari ile yeni doğumlara göre ort 100-150 tane dubia ve 200-250 kadar morio kurdu ve duruma göre un kurtlarını hibe etmek istiyorum.

Elden teslim etme öncelikli ama sorumluluk kabul etmeden elimden geldiğince alıcı ödemeli kargoda yapabilirim ihtiyacı olanlara.

Surekli fazla canlı ürettiğim için (sanırım biraz sağlamcı davranıyorum 🤣🤣🤣) mesajlara göre sıra oluşturarak da hibe edebilirim.

tolgakurt

Yumurta
Üye
Herkese iyi akşamlar, iyi hobiler.

yine çok fazla morio kurdu ve yeni dogum dubia oldu elimde (manavı zengin ettim bunlar yüzünden😀) moriolar ortalama 1 cm, dubialar ise 0.5 cm.

Ay sonuna kadar sürekli iş seyahatine çıkacagım için Kasım başı itibari ile yeni doğumlara göre ort 100-150 tane dubia ve 200-250 kadar morio kurdu ve duruma göre un kurtlarını hibe etmek istiyorum.

Elden teslim etme öncelikli ama sorumluluk kabul etmeden elimden geldiğince alıcı ödemeli kargoda yapabilirim ihtiyacı olanlara.

Surekli fazla canlı ürettiğim için (sanırım biraz sağlamcı davranıyorum 🤣🤣🤣) mesajlara göre sıra oluşturarak da hibe edebilirim.
Özelden yazdım